Otevřená beta Diabla IV s DLSS 2. NVIDIA DLSS 3 bude ve finální verzi

Otevřená beta verze hry Diablo IV bude na GPU GeForce RTX podporovat DLSS 2 pro zvýšení výkonu. Nejnovější generace této technologie, tedy DLSS 3 schopné generovat celé snímky, bude dostupná při uvedení hry na trh 6. června. Majitelé GeForce RTX řady 40 se tak budou moci těšit na znásobení výkonu.

Technologické preview Ray Tracing: Overdrive Mode v Cyberpunk 2077

Aktuální ovladače také nabízejí optimalizaci pro technologické preview Ray Tracing: Overdrive Mode ve hře Cyberpunk 2077. Nový režim přinese simulaci chování světla pomocí plného ray tracingu, známého také jako path tracing, pro dosažení ještě realističtějšího zážitku ze hry.

Aktualizace s novou funkcí bude dostupná 11. dubna a nastíní možnosti využití plného ray tracingu ve hrách. NVIDIA společně s CD PROJEKT RED pracujeme na jeho dalších vylepšeních a optimalizacích výkonu.

Forza Horizon 5 s DLSS 3 již 28. března

Forza Horizon 5 dostane 28. března novou aktualizaci, která přinese podporu DLSS 3. Jedna z nejlépe hodnocených závodních her tak na GeForce RTX řady 40 dokáže překonat hranici 120 FPS při rozlišení 4K s maximálním nastavením.

Deceive Inc., Smalland: a The Last of US Part I s DLSS 2

Díky DLSS 2 pluginům pro Unreal Engine i Unity a dokumentaci veřejně dostupné na webových stránkách NVIDIA Developer lze tuto technologii přidat do her již za pouhý den. DLSS 2 se díky tomu rozšířilo do stovek her. Jejich seznam čítá populární jména i nezávislé tituly vyvíjené jedním člověkem.

Nové Game Ready ovladače přinášejí podporu DLSS 2, známého také jako DLSS Super Resolution, pro:

K dnešnímu dni využívá akceleraci výkonu pomocí NVIDIA DLSS využívajícího AI přes 270 her a aplikací. DLSS 3, nejnovější verze této technologie, je k dispozici již v 29 vydaných hrách. Trend integrace během prvních šesti měsíců od uvedení je tak sedmkrát rychlejší, než tomu bylo v případě uvedení DLSS 2.

Aktuální verze ovladačů přináší, kromě otevřené beta verze Diabla IV, také optimalizaci pro remake Resident Evil 4 v den jeho vydání.

Do GeForce Experience s nimi zase přibývá ideální grafické nastavení na jedno kliknutí pro čtveřici her:

  • Kerbal Space Program 2
  • Last Epoch
  • Like a Dragon: Ishin!
  • Wo Long: Woon: Fallen Dynasty

Doporučené odkazy:

Blog k novým Game Ready ovladačům pro otevřenou betu Diablo IV: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/diablo-iv-geforce-game-ready-driver/

Diablo IV DLSS 3 trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=fGdnys7CKHY

Forza Horizon 5 NVIDIA DLSS 3 – srovnání ve 4K

https://www.youtube.com/watch?v=ISiRPpfyrN4

Forza Horizon 5 s DLSS 3 – článek na GeForce.com

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/march-2023-rtx-dlss-game-updates/#forza-horizon-5

Ray Tracing: Overdrive Mode i pro členy GeForce NOW Ultimate

CD PROJEKT RED 11. dubna přinese novou aktualizaci pro Cyberpunk 2077, jež zpřístupní technologické preview Ray Tracing: Overdrive Mode. Díky nástrojům určeným pro snadnou integraci her a jejich technologií do streamovací služby se na nový režim mohou těšit i majitelé členství Ultimate.

Zmíněné nástroje jsou k dispozici vývojářům pro snadnou implementaci funkcí, jako jsou například synchronizace účtů nebo herních knihoven. Díky tomu příprava jejich titulů pro cloudové hraní v GeForce NOW nevyžaduje složité portování a je časově nenáročná.

Odměny a novinky v knihovně

Členové si do 6. května mohou jako odměnu vyzvednout skin Medieval Marvel pro postavu Captain Marvel z Marvel’s Midnight Suns. Do knihovny tento týden přibývá pětice her:

Blog: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/03/23/geforce-now-thursday-march-23/

Napsat komentář

%d bloggers like this: