Slevy na kompletní portfolio značek Samsung a Honor, extra tarifní dotace na vybrané modely a také sluchátka za 1 Kč ke každému telefonu se smlouvou. V dubnu mohou zákazníci u T-Mobilu vybírat z široké nabídky zvýhodněných telefonů. Nebudou chybět ani dotace na hardware a produkty značky Apple a extra dotace na T Phone a T Tablet.

Pokud si zákazník v dubnu zakoupí telefon se smlouvou na 24 měsíců, čekají na něj stylová sluchátka od T-Mobilu za pouhou 1 Kč. Sluchátka jsou dostupná v bílé a černé barvě a jejich výhodná cena platí i při nákupu dvojiček – tedy kombinace telefonu za plnou cenu s telefonem či hodinkami za korunu.

Tarifní dotace se v dubnu vztahují na kompletní portfolio značek Samsung a Honor. Extra dotací pak budou podpořeny modely Samsung Galaxy A05s 64GB a Honor 90 Lite 5G 256GB, které si zákazníci zakoupí s tarifem Neomezeně XL už za 1 Kč, resp. 299 Kč. Extra dotace platí i pro modely Samsung Galaxy A25 5G 128GB, Honor Magic6 Lite 256GB nebo Honor 90 5G 512GB.

I v dubnu pokračuje nabídka tarifních dotací na hardware v podobě notebooků Acer, televizorů Philips a herních konzolí Sony Playstation 5 slim. Extra dotace se opět vztahují na všechny modely Apple a T Tablet a T Phone, ten tak bude možné zakoupit již za 199 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou.

 

Napsat komentář