Kategorie notebooků optimalizovaných pro hry je stále populárnější. Důvodem je mimo jiné fakt, že přenosné počítače s výkonným procesorem, dostatkem paměti, displejem s vysokou obnovovací frekvencí a grafikou, která nabídne uživatelům působivé herní zážitky, jsou cenově stále dostupnější. Jedním z takových notebooků je Acer Nitro V 15 (ANV15-51), který je v dané konfiguraci exkluzivně v nabídce e-shopu CZC aktuálně za velmi atraktivní cenu 18990 Kč.

Konfigurace s 8jádrovým procesorem Core i5-13420H, 16 GB operační paměti DDR5 a dedikovanou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB GDDR6 dodává notebooku ideální potenciál pro svižné hraní jak oblíbených onlinovek, tak i moderních titulů ve vysokých detailech. To vše podtrhuje pro hraní ideálně velký 15,6″ displej s vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz a podsvícená klávesnice pro večerní herní sessions. Rychlý a dostatečně velký SSD disk s kapacitou 512 GB pojme s přehledem všechna potřebná data a přispívá k rychlému startu instalovanému systému Windows 11 Home i všech aplikací. Z další výbavy stojí za zmínku bohatá konektivita, která zahrnuje mimo jiné rozhraní Wi-Fi 6 ax, Bluetooth 5.1, GLAN, HDMI port v plné velikosti, 3 konektory USB 3.2 Gen 1 a jeden Thunderbolt 4/Type-C, samozřejmostí je také HD TNR kamera. Acer Nitro V 15 je za aktuální cenu velmi atraktivní volbou pro hráče, kteří dávají přednost tradici procesorů Intel.

O CZC:

CZC je populární internetový obchod zaměřený především na počítače a elektroniku a v tomto segmentu je dvojkou na trhu. V sortimentu má přes 67 000 druhů produktů od notebooků přes mobilní telefony až po IT speciality. Díky vlastním skladům a pobočkám po celé České republice dodává zboží ve stejný či následující den od objednání. Mezi zákazníky patří nejen domácí uživatelé, hráči a počítačoví nadšenci, ale také firmy, školy a instituce. CZC je součástí Allegro Group, mezinárodní internetové společnosti, která vlastní značky MALL, CZC a WE|DO a provozuje přední online tržiště ve střední a východní Evropě. Platforma se sídlem v Lucembursku a kótovaná na varšavské burze cenných papírů spojuje miliony kupujících s tisíci obchodníky, kteří poskytují stovky milionů nabídek. Začátkem roku 2024 se CZC sloučilo s Internet Mall a.s., AMG Media a.s. a WE|DO CZ s.r.o. do jedné právní entity s názvem Allegro Retail a.s..

Napsat komentář