realme, překonalo hranici 200 milionů prodaných kusů a stalo se pátou nejrychlejší značkou, která dosáhla milníku 200 milionů dodávek, a oficiálně se zařadila do elitního „‚200 Million Club‘.

Po překonání 100 milionů dodávek řady C přivede realme 13. února do své rodiny nového člena: největší modernizaci v historii – model C67. Tímto také dochází k vylepšení nejprodávanějšího produktu realme z roku 2023, C55.

realme C67 nabízí komplexní mobilní zážitek ve verzi 8/256 za příznivou cenu 4 999Kč

realme C67 přináší 108MPx fotoaparát.

Z oficiálně zveřejněných ukázkových fotografií vyplývá, že fotografie pořízená 108MP fotoaparátem C67 jsou jasnější než fotografie pořízené 50MPx fotoaparátem konkurence. I po přiblížení vzdálených objektů jsou detaily stále velmi bohaté, zatímco fotografie s 50MP jsou velmi rozmazané. Fotoaparát C67 s rozlišením 108 Mpx podporuje 3× zoom pomocí snímače In-sensor Zoom, který byl v číselné řadě realme hojně chválen, a bude se jednat o nejlepší fotoaparát s 3× zoomem pomocí snímače In-sensor Zoom v daném segmentu.

Pokud jde o design, C67 přichází ve dvou barvách, Sunny Oasis a Black Rock, a má nejtenčí tělo s tloušťkou pouhých 7,59 mm v segmentu. realme zahajuje revoluci v entry-level segmentu odvětví – C67 je prvním telefonem ve své cenové kategorii, který odstraňuje plastový držák obrazovky, což je konstrukční prvek obvykle vyhrazený pro high-endová vlajková zařízení kvůli konstrukční složitosti.

Model C67 bude poháněn 6nm čipsetem Snapdragon 685 s hodnotou 330k+, který nabídne vynikající výkon, a bude to vůbec první čipset Snapdragon v řadě C. Za současnou specifikaci je realme C67 velmi konkurenceschopný produkt, na který se můžeme těšit.

O společnosti realme:

Společnost realme je globálně se rozvíjející technologickou firmou, která inovuje trh s chytrými telefony a AIoT (Artificial Intelligence of Things) prostřednictvím přístupu k nejnovějším technologiím.

Zaměřuje se na mladé spotřebitele a nabízí širokou škálu chytrých telefonů a lifestyle technologických zařízení s prvotřídními specifikacemi, kvalitou a trendy designem za cenově dostupné ceny.

Pro další informace navštivte prosím webovou stránku www.realme.com.

Další informace naleznete na adrese www.realme.com.

Napsat komentář