V nabídce CZC najdou zákazníci i vlastní značku herních periferií a počítačů CZC.Gaming. Nejzajímavější předvánoční nabídkou této kategorie je herní počítač CZC.Gaming Knight GC243, který navrhl tým odborníků a geeků tak, aby nabízel co možná nejvyváženější poměr mezi herním výkonem a atraktivní cenou a zároveň s přehledem naplnil všechny potřeby tvůrců multimediálního obsahu. CZC.Gaming Knight GC243 je vylepšeným nástupcem letošního bestselleru GC239, kterého se prodalo přes 800 kusů a zákazníci mu udělili hodnocení 98 %. Sestava je dodávána s 3letou zárukou a díky úzké spolupráci s výrobci získají zákazníci profesionálně sestavený a pečlivě vyladěný i nastavený herní počítač v aktuální akční nabídce levněji než při samostatném nákupu všech komponent.

Obsah obrázku počítač  Popis byl vytvořen automaticky s nízkou mírou spolehlivosti

Srdcem této herní mašiny je šestijádrový procesor AMD Ryzen 5 5600 a grafická karta ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB GDDR6 využívající jeden z nejoblíbenějších grafických čipů NVIDIA RTX 4060, která zajišťuje hladké zobrazení scén v rozlišení Full HD s vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz+. Technologie Ray-Tracing spolu s architekturou NVIDIA Ada Lovelace přináší maximální úroveň detailů obrazu, realistickou hru světel a stínů a nastavuje velmi vysokou laťku v dané kategorii.

Všechny potřeby hráčů i tvůrců multimediálního obsahu naplňuje základní deska ASUS TUF GAMING A520M- PLUS WIFI, která zajišťuje ověřenou stabilitu při dlouhých herních maratonech. Podpora dvojice rychlých paměťových modulů Kingston FURY Beast typu DDR4 s časováním CL18 pro vysokou pracovní frekvenci 3200 MHz a celkovou kapacitou 32 GB dává dostatek prostoru pro současné využití více aplikací i náročný střih videa či tvorbu multimediálního obsahu. Nárokům všech forem využití vychází vstříc také SSD disk Samsung 980 s kapacitou 1 TB a rychlostí sekvenčního čtení 3500 MB/s a zápisu 3000 MB/s.

Sestava je vestavěna do atraktivní skříně ASUS TUF GT301 GAMING AURA s možností plně nastavitelného barevného nasvícení s kvalitním 550wattovým zdrojem Be quiet! 80Plus Bronze. Samozřejmostí jsou rozhraní GLAN, WiFi ac či Bluetooth 5.0. Chod všech aplikací řídí operační systém Windows 11 Home.

Sestava CZC.Gaming Knight GC239 je k dostání exkluzivně u CZC a v prodeji je nyní za akční cenu 23 790 Kč.

O CZC:

CZC je populární internetový obchod zaměřený především na počítače a elektroniku a v tomto segmentu je dvojkou na trhu. V sortimentu má přes 65 000 druhů produktů od notebooků přes mobilní telefony až po IT speciality. Díky vlastním skladům a pobočkám po celé České republice dodává zboží ve stejný či následující den od objednání. Mezi zákazníky patří nejen domácí uživatelé, hráči a počítačoví nadšenci, ale také firmy, školy a instituce. CZC je součástí Allegro Group, mezinárodní internetové společnosti, která vlastní značky MALL, CZC a WE|DO a provozuje přední online tržiště ve střední a východní Evropě. Platforma se sídlem v Lucembursku a kótovaná na varšavské burze cenných papírů spojuje miliony kupujících s tisíci obchodníky, kteří poskytují stovky milionů nabídek.

Napsat komentář

%d bloggers like this: