• Zákazníci s plány Revolut Premium a Metal mají do svého plánu zahrnutou řadu předplatných od životního stylu po produktivitu (Financial Times, Freeletics, Headspace, NordVPN, Picsart, Sleep Cycle, Tinder a další).
 • Tyto výhody pro plány Premium a Metal mají hodnotu až 14 250 Kč a 41 950 Kč ročně.
 • Vzhledem k tomu, že Revolut poprvé po 5 letech mění ceny některých svých programů v České republice, zákazníci si za tyto výhody připlatí o 45 Kč měsíčně víc u programu Premium a o 50 Kč víc u programu Metal.

Revolut, globální finanční aplikace s více než 35 miliony zákazníků po celém světě a více než 600 000 zákazníky v České republice, oznámila první významnou revizi svých placených plánů od jejich spuštění v roce 2018 pro zákazníky ve Spojeném království a EHP. Plány Premium a Metal budou nyní zahrnovat přístup k předplatnému předních lifestylových aplikací. Tato partnerství, která jsou již k dispozici zákazníkům nejlepšího plánu Ultra, přinesou zákazníkům další výhody v hodnotě až 41 950 Kč[1] ročně v závislosti na typu plánu.

S nově vylepšenými placenými plány se Revolut posunul o krok blíže svému cíli stát se celosvětovou aplikací pro správu veškerých financí. Výběr předplatného vyhovuje různým osobním a profesním potřebám: zprávy (Financial Times), fitness (Freeletics), duševní zdraví a pohoda (Headspace, Sleep Cycle), produktivita a konektivita (NordVPN) a dokonce i randění (Tinder). Tyto nové výhody jsou dostupné v aplikaci a zákazníci s plány Premium a Metal je mohou snadno aktivovat v sekci Profil > Plán > Partneři.

Tara Massoudi, Revolut General Manager of Premium Products, říká: „Vždy nasloucháme našim zákazníkům a inovujeme naše produkty, abychom překonali jejich očekávání. Spouštíme v Evropě bezkonkurenční nabídku, která spojí pečlivě vybraný balíček předplatitelských služeb pro životní styl, které jsou součástí vašeho plánu Revolut. Jeden účet, který odemkne více než 7 předplatných a přináší zákazníkům výhody pro větší pohodlí. V rámci vylepšování našich placených plánů přijdou v pravý čas další vzrušující výhody i pro zákazníky Ultra.“

Podle interních dat Revolutu utratili zákazníci v ČR jen za minulý měsíc za digitální zboží (aplikace) 5,4 milionu korun, počet transakcí uskutečněných zákazníky Revolutu za tuto kategorii zboží se oproti říjnu loňského roku zvýšil o 30 %.

Zákazníci Revolut Premium a Metal již mohou těžit z bankovních produktů včetně široké škály výhod, jako jsou:

 • Globální cestovní pojištění[2]
 • Pojištění nákupu, vrácení peněz a storna jízdenek[3]
 • Personalizované exkluzivní karty
 • Směna neomezeného množství peněz od pondělí do pátku bez dalších poplatků
 • Slevy[4] na mezinárodní převody
 • Vyšší limity pro výběry z bankomatu bez poplatků
 • Až 10% cashback za ubytování rezervované prostřednictvím Pobytů a zaplacené s Revolutem
 • Účty Revolut <18 pro děti a teenagery (2 pro Premium nebo 5 pro Metal)
 • Výhodné poplatky za investice do komodit, obchodování nebo kryptoměn (platí obchodní podmínky a ujednání)
 • 5 nebo 10 obchodů bez provize za měsíc
 • Zlevněný vstup do letištního salónku

Revolut, v souladu se svým cílem stát se první globální aplikací pro správu veškerých financí, také umožní svým zákazníkům s plánem Plus vytěžit ze svých peněz maximum díky zvýšenému směnnému limitu na 75 000 Kč z 25 000 Kč. Nový limit bude platit po 30 denní průběžné období.

Portfolio Revolut zahrnuje 5 plánů – bezplatný plán (Standard) s funkcemi a službami pro každodenní účet a 4 placené plány (Plus, Premium, Metal a Ultra[5]) s dalšími výhodami pro různé finanční a každodenní potřeby.

Od 16. listopadu 2023 budou zákazníci Revolut Plus, Premium a Metal v České republice dostávat e-mail s upozorněním na změny ceny jejich plánu. Zákazníci zaplatí 114.99 Kč měsíčně (nebo 1,150 Kč ročně) za Plus, 219.99 Kč měsíčně (nebo 2,200 Kč ročně) za Premium nebo 349.99 Kč měsíčně (nebo 3,500 Kč ročně) za Metal. Stávající zákazníci, kteří mají měsíční fakturaci, si mohou zablokovat aktuální cenu plánu na rok přechodem na roční fakturaci před datem uvedeným v jejich e-mailu od Revolutu. Mohou také zdarma snížit svůj plán, dokud nebude změna ceny implementována k datu v jejich e-mailu.

O Revolutu

Revolut buduje první skutečně globální finanční superaplikaci na světě, která má lidem pomoci získat ze svých peněz více. V roce 2015 zahájila společnost Revolut ve Spojeném království nabídku převodů a směny peněz. Dnes více než 35 milionů zákazníků po celém světě využívá desítky inovativních produktů Revolut k provádění více než 500 milionů transakcí měsíčně.

V rámci našich osobních a firemních účtů poskytujeme zákazníkům větší kontrolu nad jejich financemi a bezproblémově propojujeme lidi po celém světě. www.revolut.com

 1. Zákazníci s plánem Premium získají další výhody v hodnotě 14 250 Kč ročně. Zákazníci s plánem Metal získají navíc další výhody v hodnotě 41 950 Kč ročně.
 2. Platí pojistné podmínky a ujednání (včetně výjimek).
 3. Platí pojistné podmínky a ujednání (včetně výjimek).
 4. 20% pro Premium a 40% sleva pro Metal.
 5. Platí podmínky a ujednání.

Napsat komentář

%d bloggers like this: