Společnost Elvira, přední dodavatel 3D technologií a provozovatel portálu Abc3D, zahájila distribuci globálního výrobce 3D tiskáren Raise3D. Portfolio postavené na špičkové technologii 3D tisku zahrnuje vysoce spolehlivé stolní 3D tiskárny. Pro všechny, kdo pracují s velkoformátovými FFF/FDM tiskárnami diametru 1,75, tak nyní může Elvira nabídnout i stolní alternativu pro vysoce přesné prototypování a výrobu modelů.

V současné době, kdy průmysl hledá úspory, představují 3D tiskárny pro každý výrobní podnik významný přínos v inovaci, úspoře nákladů i nezávislosti. Při konvenčních výrobních technologiích je 3D tisk mimořádným benefitem pro vývoj, prototypování a malosériovou výrobu. Z tohoto pohledu nabízejí 3D tiskárny Raise3D zákazníkům mimořádný potenciál výroby modelů ze široké škály materiálů ve vysoké kvalitě a výkonu.

Klíčové produkty v nabídce společnosti Elvira zahrnují:

  • Raise3D Pro3 Plus – Profi 3D tiskárna pro velké výtisky, která zajišťuje spolehlivý 3D tisk širokou škálou filamentů v uzavřené tiskové komoře. Vysoká kvalita povrchu a vytištěného detailu dokazuje, že FDM tisk je nejen cenově příznivý, ale dokáže vytvořit finální model bez nutnosti dalších dokončovacích operací. To vše v rozměru výtisku až 300 x 300 x 605 mm.
  • Raise3D Pro3 – Profi 3D tiskárna pro větší výtisky je stejně vybavená 3D tiskárna jako předchozí a se shodným tiskovým prostorem při nižší výšce (až 300 x 300 x 300 mm). Umožňuje tisknout ve vysoké kvalitě povrchu a vytvořeného detailu s využitím široké škály filamentů v uzavřené tiskové komoře.
  • Raise3D E2 – Univerzální spolehlivá profesionální 3D tiskárna se dvěma nezávislými tryskami IDEX technologie FDM s dokonalou kvalitou tisku povrchu (rozměru až 330 x 240 x 240 mm) a detailu, umožňující využít širokou škálu filamentů. V uzavřené tiskové komoře lze vytvářet modely i z technických filamentů.

„V téměř 3 měsíce trvajícím testování různých modelů a materiálů jsme si ověřili, že tiskárny Raise3D představují špičku v oboru,“ řekl Jan Šmejcký, ředitel společnosti Elvira. „Můžeme potvrdit a kdykoliv demonstrovat, že modely řady Pro3 a E2 se vyznačují vysokou přesností, kvalitou tisku a produktivitou. Testovali jsme v minulosti mnoho 3D tiskáren a naše poznatky a zkušenosti s Raise3D tiskárnami naprosto předčily naše očekávání.“

3D tiskárny Raise3D jsou okamžitě dostupné jak v e-shopu www.abc3d.cz, tak v showroomu společnosti Elvira. Součástí oznámené distribuce jsou dodávky veškerého potřebného příslušenství – ať již filamentů, trysek, tiskových desek, buildtaků a dalších – a zajištění průběžné technické podpory dle potřeby klienta. 

O společnosti Raise3D

Raise3D je jeden z největších světových výrobců 3D tiskáren FFF/FDM technologie. Jeho produkty využívají nejrůznější průmyslové obory jako je letectví, strojírenství, lékařství, vojenství a v neposlední řadě také školství. Jako přední výrobce průmyslových 3D tiskáren se Raise3D věnuje oblasti flexibilní výroby, která zákazníkům pomáhá zlepšit si svou konkurenční výhodu využitím všech předností aditivní výroby. Dodávkami vysoce výkonných produktů, služeb a řešení se Raise3D snaží vždy překonat očekávání trhu, a tím si udržet důvěru podnikatelů, malých a středních podniků i řady největších značek na světě. Společnost Raise3D má centrálu ve Spojených státech a další zastoupení v Evropě a Asii.

Více na www.raise3d.com.

O společnosti Elvira

Elvira je od roku 1991 dodavatelem kancelářské techniky a služeb na českém a slovenském trhu. V současné době se prostřednictvím svého portálu Abc3D věnuje zejména dodávkám a servisu 3D technologií včetně stolních, profi a produkčních 3D tiskáren, 3D skenerů, softwaru, materiálu a dalších pomůcek. Je poskytovatelem technologií vedoucích 3D výrobců včetně 3D Systems, BCN3D, Omni3D, Raise3D a dalších, včetně vlastních 3D služeb. K zákazníkům společnosti patří zejména průmyslové výrobní společnosti z odvětví automotive, strojírenství, robotiky a letectví, dále pak organizace ve školství a zdravotnictví. Společnost Elvira si zakládá na komplexním a individuálním přístupu k zákazníkům a umožňuje využít všech prezentovaných 3D technologií ve formě služby na míru.

Více na www.abc3d.cz

Napsat komentář