Špičkový 50MP fotoaparát s ultra clonou, první 10-úrovňová nastavitelná fyzická clona na světě od f/1,4, vynikající výkon a nejvyšší skóre v historii DXOMARK – HUAWEI Mate 50 Pro s vynikajícím skóre 149 bodů má dosud nejlepší fotoaparát mezi vlajkovými smartphony na trhu. 

HUAWEI je zpět na 1. místě žebříčku DXOMARK

Nejnovější vlajkový smartphone od Huawei, Mate 50 Pro prošel laboratorním testem DXOMARK s hladkostí a zanechal konkurenci daleko za sebou. Nejnovější hodnocení DXOMARK jasně ukazuje, že nový Mate 50 Pro je vybaven nejlepším mobilním fotoaparátem dostupným na trhu. Nabízí výkonný Ultra Aperture fotoaparát a první 10-úrovňovou nastavitelnou fyzickou clonu na světě. Nabízí novinky v optickém systému, mechanické struktuře, zobrazovací technologii a zpracování obrazu. Ultra Aperture fotoaparát je vybaven proměnnou clonou f/1.4-4-0 a v kombinaci s obrazovým jádrem XD Fusion Pro dokáže vytvořit kvalitu obrazu fotoaparátu téměř na úrovní digitální zrcadlovky.

Prestižní portál ocenil technické i fotografické funkce nejnovějšího vlajkového modelu HUAWEI velmi vysoko a získal celkové rekordní skóre 149 bodů. Skóre fotoaparátu Mate 50 Pro bylo založeno na vynikajícím výkonu v kategoriích expozice, ostření, textura a šum.

Pro v každém ohledu

Kromě výkonných funkcí fotoaparátu přichází nový Mate 50 Pro s charakteristickým designem řady Mate. Vůbec poprvé také využívá elegantního vzoru Clous de Paris se stupňovitým vzorem, který předvádí krásu symetrie, která je propracovaná do posledního detailu. Ale je toho víc.

HUAWEI Mate 50 Pro obsahuje špičkovou technologii, která podstatně zvyšuje výkon, a jako první má operační systém EMUI 13.

HUAWEI Mate 50 Pro seženete v prodeji od 1. listopadu za cenu 31 999 Kč. Úplné hodnocení DCOMARK najdete zde. Na českém trhu seženete také novou řadu nova 10 s prémiovým předním fotoaparátem. Více informací o novinkách najdete zde.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.

Napsat komentář

%d bloggers like this: