Právě dnes startuje Česku prodej horké novinky mezi mobilními telefony, HONOR X7a. Ten se může pochlubit nadstandardní kapacitou baterie 5 330 mAh[1], dlouhou výdrží na jedno nabití nebo čtyřnásobným 50Mpx fotoaparátem. Nechybí velmi kvalitní HONOR FullView HD displej a 128GB úložiště. To vše za velmi příjemnou cenovku, jen 5 690 Kč, navíc s bezdrátovými sluchátky HONOR CHOICE X3 zdarma jako dárek.

Tenký design a nadstandardní kapacita baterie

HONOR X7a se pyšní krásným elegantním a štíhlým designem. I tak má ve výbavě baterii o nadstandardní kapacitě 5 330 mAh s velmi dlouhou výdrží. Z celé série X disponuje tak HONOR X7a největší výdrží na jedno nabití. Díky technologii HONOR Smart Power Saving pro optimalizaci spotřeby baterie se můžete spolehnout až na 37 hodin brouzdání po sociálních sítích, 37 hodin volání nebo až 26 hodin přehrávání hudby[2].

Nechybí ani 22,5W rychlo nabíjení HONOR SuperCharge. Už po 30 minutách[3] máte nabito na 10 hodin. Díky špičkovým využitím inovativním technologiím má HONOR X7a velmi dlouhou životnost baterie, i po 3 letech se pořád můžete spolehnout až na 80 % kapacitu. 

Špičkový FullView HD displej

6,74“ HONOR FullView[4] HD displej s 90,07 % poměrem k tělu telefonu[5] a barevnou hloubkou 16,7 milionu barev se postará o jasný a živý obraz a pohlcující zážitek při sledování filmů nebo hraní her.

Navíc má oficiální certifikaci TÜV Rheinland[6] pro nízké vyzařování modrého světla a tím pádem také slabší zatížení očí. Příp. se můžete přepnout do příjemnějších režimů pro oči, eBook, Eye Comfort nebo Dark.

Silná foto výbava a velké úložiště

Mobilní telefon HONOR X7a je osazený hned 4 fotoaparáty, 50MPx hlavním, 5MPx širokoúhlým, 2MPx makro a hloubkovým 2MPx senzorem. Na přední straně pak najdete 8MPx selfie kameru.

Spolehnout se můžete také na velké úložiště s kapacitou až 128 GB[7]pro více než 28 000 obrázků, 11 000 písniček nebo 450 HD videí[8]. Úložiště lze ještě dále rozšířit díky slotu pro microSD karty až o další 1 TB. 

Cena a dostupnost

HONOR X7a je právě v prodeji v elegantních barevných provedeních[9]: Ocean Blue nebo Midnight Black.

Právě teď u českých a slovenských prodejců, jen za 5 690 Kč, respektive 229 € navíc s bezdrátovými sluchátky HONOR CHOICE X3 zdarma jako dárek.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz

HONOR je v plné síle zpět

Značka HONOR se zavázala být globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého. Dnes má HONOR více jak 13 000 zaměstnanců, z nichž větší polovina pracuje na výzkumu a vývoji (R&D), čtyři vývojové instituce, více než sto inovačních laboratoří po celém světě, a podal už přes 5500 patentových žádostí. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., s nimiž společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru, a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce.

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk

  • [1] Typická hodnota. Započtená kapacita nevyměnitelné baterie je 5 330 mAh, skutečná kapacita je 5 320 mAh.
  • [2] Data z laboratoří HONOR. Konkrétní doba se může mírně lišit v závislosti na aktivitách uživatele a konkrétních scénářích.
  • [3] Data z laboratoří HONOR. Konkrétní časy se mohou mírně lišit v závislosti na aktivitách uživatele a konkrétních scénářích.
  • [4] HONOR FullView displej je standardně vždy zařízení s úzkými rámečky a vysokým poměrem velikosti displeje vůči tělu.
  • [5] Data z laboratoří HONOR.
  • [6] Obrazovka prošla certifikací TÜV Rheinland pro nízkou hladinu modrého světla (hardwarové řešení). Tento výrobek neslouží k zdravotnickým účelům a nemá žádné léčebné funkce.
  • [7] Dostupné interní úložiště může být menší, protože část zabírá software. Skutečná velikost paměti se může měnit v závislosti na aktualizacích aplikací, aktivitě uživatele a dalších souvisejících faktorech.
  • [8] Data z laboratoří HONOR. Výpočet vychází z předpokladu, že velikost písničky je 10 MB, obrázku 4 MB a videa 250 MB. Skutečné velikosti souborů se mohou lišit.

Napsat komentář