Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, dnes oznámila dostupnost elegantního modelu Nokia C32 na tuzemském trhu.  Nokia C32 je nejvyšší model cenově dostupné řady Nokia C, který zaujme luxusním designem, hlavním fotoaparátem s 50MP rozlišením, barevnými variantami nebo třídenní výdrží na jedno nabití. 

Luxusní vzhled, který zaujme

Elegantní design a atraktivní barvy dodávají telefonu Nokia C32 moderní vzhled, který zaujme hned na první pohled. Tělo telefonu je tvořeno kovovou konstrukcí a tvrzeným sklem jak z přední, tak ze zadní strany. Nokia C32 se tak ve své třídě určitě neztratí, a naopak působí jako prémiové modely ve vyšších řadách.

Zachytí každý úchvatný okamžik

Všechny důležité vzpomínky zachytí 50MP hlavní fotoaparát, který je obohacen o chytré algoritmy a nedělají mu problém ani noční fotky. O portrétní fotky se pak postará kamerka s 2MP rozlišením a nechybí ani přední fotoaparát s rozlišením 8MP.

Výdrž pro všechna dobrodružství

Nokia C32 je připravena na dlouhé cesty svou velkou vestavěnou baterií o kapacitě 5000 mAh, díky které telefon zvládne na jedno nabití až tři dny. Výdrž lze ještě prodloužit úsporným režimem. Ve své cenové kategorii dále zaujme certifikací IP52, čistým Androidem 13, možností virtuálně rozšířit operační paměť o další 3 GB pro plynulejší chod náročnějších aplikací nebo čtečkou otisků prstů v zapínacím tlačítku. Výbavu uzavírá osmijádrový procesor Unisoc, prostorný 6,5″ HD+ displej, slot na paměťové karty a dvouletá podpora. 

Cena a dostupnost

Nokia C32 je již v prodeji v černé a růžové barvě ve verzi 4/64 GB za doporučenou cenu 3 499 Kč exkluzivně na Alza.cz.

O HMD Global

HMD Global Oy se sídlem v Espoo ve Finsku je novým domovem telefonů a tabletů Nokia. HMD vytváří a distribuuje celou řadu chytrých i obyčejných telefonů zaměřených na široké spektrum zákazníků v mnoha cenových hladinách. HMD je díky svému závazku pro rozvoj inovací exkluzivním licenčním partnerem značky Nokia v oblasti mobilních telefonů a tabletů. Nokia je registrovanou ochrannou známkou společnosti Nokia Corporation. Více informací naleznete na www.hmdglobal.com. Nokia je registrovanou značkou společnosti Nokia Corporation. Android, Google a další značky jsou registrovanou značkou společnosti Google Inc. Qualcomm a Snapdragon jsou ochrannými známkami Qualcomm Incorporated registrovanými ve Spojených státecha dalších zemích. Qualcomm Snapdragon je produktem Qualcomm Technologies, Inc.

Napsat komentář

%d bloggers like this: