Poradenská společnost BDO získala ocenění Největší poradenská firma roku 2023 a obhájila tak prvenství z loňského roku. Ocenění je rámci soutěže „SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku 2023“ udělované společnosti s nejvyššími tržbami na českém trhu. V této kategorii BDO výrazně předstihla další soutěžící, a to i díky tomu, že v uplynulém roce zvýšila objem tržeb v Česku o více než 100 milionů korun na celkových 825 milionů. Kromě hlavní ceny si společnost odnesla prvenství také v kategorii největší zaměstnavatel a také nejžádanější zaměstnavatel v daních. To, že se společnosti daří přitahovat mladé talenty, dokazuje také ocenění Daňová naděje roku pro Jana Tučka, partnera z jihočeské kanceláře BDO.

„Výsledky letošního ročníku nás opravdu překvapily a mám z nich ohromnou radost. Nejvíce si cením těch kategorií, které přímo nesouvisejí s velikostí naší firmy. Přestože máme stovky zaměstnanců napříč celou republikou, stále se snažíme ve firmě udržovat rodinnou a otevřenou atmosféru. A fakt, že jsme nejžádanějším zaměstnavatelem, ukazuje, že se nám to daří. Se správnými lidmi a schopnými odborníky je potom přirozeně snazší dosahovat také zdravého a rychlého růstu,“ říká Miroslav Jandečka, řídicí partner společnosti BDO Czech Republic s tím, že loňské tržby společnosti byly nejvyšší za 30 let jejího působení v Česku.

Soutěž SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku 2023 má za sebou letos historicky první ročník. Vznikla spojením dvou etablovaných a populárních soutěží Účetní roku a Daňař a Daňová firma roku. Druhá ze soutěží se přitom v Česku vyhlašuje již od roku 2010 a jedná se o jedinou soutěž tohoto typu v Česku. Do letošního ročníku se zapojilo téměř 8 tisíc hlasujících a oceněno bylo celkem 10 vítězů v různých kategoriích. O titul největší poradenské společnosti se mohou ucházet společnosti působící v ČR, které poskytují služby v oblasti daní, účetnictví, auditu práva a dalších oblastí podnikového poradenství a zveřejňují tuzemské finanční výsledky.

BDO v ČR je ryze českou skupinou bez zahraničního kapitálu a aktuálně zaměstnává více než 600 odborníků, kteří se starají o klienty v 7 kancelářích po celé republice. Obsluhuje jak segment malých a středně velkých českých firem, tak velké koncerny a dceřiné společnosti mezinárodních korporací. V Česku rozvíjí portfolio svých služeb tak, aby byla schopná pružně reagovat na změny potřeb klientů. Využívá tak například nástroje inteligentní automatizace a zaměřuje se na chytré inovace, zvyšování odbornosti, kvality a efektivity svých služeb.

Kompletní výsledková listina soutěže je k dispozici zde

O společnosti BDO

BDO je poradenská společnost poskytující auditorské, daňové, právní, účetní a poradenské služby. Na českém trhu působí již 30 let. S téměř 500 odborníky a dlouholetou praxí se řadí k předním společnostem s tímto zaměřením v České republice, kde má kanceláře v Praze, Plzni, Brně, Domažlicích, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci a Ostravě.

BDO je v České republice zastoupena společnostmi BDO Audit s.r.o., BDO Czech Republic s.r.o., BDO Consulting s.r.o., BDO Legal s.r.o., advokátní kancelář a BDO Valuation, s.r.o. Společnost je součástí mezinárodní sítě BDO, která celosvětově tvoří jednu z největších sítí auditorských a poradenských skupin. Zaměstnává více jak 91 tisíc odborníků a působí ve 166 zemích, v nichž čítá více než 1 650 kanceláří.

Napsat komentář