Rodina telefonů moto g přináší to, co je pro zákazníky společnosti Motorola nejdůležitější. V České republice je již dostupný moto g23. Díky pozoruhodnému systému fotoaparátů mohou uživatelé zachytit všechny důležité okamžiky. Přichází též s pohlcujícím zvukem Dolby Atmos®, nádherným displejem a stylovým designem. Seznamte se s nejnovějším přírůstkem do rodiny Motorola.

Moto g23 – objevte své zaměření a pociťte sílu

S novým moto g23 zachytíte skvělé záběry. Díky hlavnímu fotoaparátu s rozlišením 50 MPx a technologií Quad Pixel jsou fotografie nádherně detailní i při slabém osvětlení. S technologií Quad Pixel totiž získají uživatelé 4x lepší citlivost při slabém osvětlení pro ostřejší a živější snímky. Toto zařízení je vybaveno i speciálním fotoaparátem Macro Vision, který dokáže 5 násobně přiblížit, takže uživatelé mohou vidět detaily, které by se standardním objektivem přehlédli.  S ultraširokoúhlým objektivem s úhlem záběru 125° se do záběru vejde 4x více než se standardním objektivem1, přičemž dokáže dokonce vnímat hloubku, aby automaticky rozostřil pozadí a vytvořil tak úžasné portréty. Ať už jde o zachycení extrémně blízkého záběru, zhotovení nádherného portrétu anebo o pořízení úžasné fotografie při slabém osvětlení, tento fotoaparát zvládne všechno.

Prohlížejte si fotografie na ohromujícím displeji. Na 6,5-palcovém HD+ displeji s úzkými rámečky si můžete prohlížet fotografie s ostrými detaily. Nemluvě o tom, že toto zařízení disponuje rychlou obnovovací frekvencí 90 Hz, takže přepínání mezi aplikacemi, hraní her a scrollování je plynulé. Ať už používáte sluchátka nebo dva výkonné stereo reproduktory, díky technologii Dolby Atmos® zažijete vícerozměrný zvuk všude okolo sebe.

Hrajte si anebo sledujte video celé hodiny a když bude třeba, v okamžiku smartphone dobijete. Moto g23 přichází s technologií rychlého nabíjení TurboPower™ 30W, které vám poskytne hodiny energie jen za několik minut. 2 A díky velké baterii s dlouhou výdrží se uživatelé mohou osvobodit od elektrické zásuvky. Poslouchejte déle hudbu, realizujte dlouhé videohovory s přáteli a sledujte celé seriály.3  Zařízení disponuje také rychlým a pohotovým výkonem procesoru MediaTek® Helio G85. Ten umožňuje nepřetržité streamování filmů, chatování s přáteli a nebo focení – ať už jde o cokoliv, moto g23 to vše zvládne.

moto g23 byl pečlivě zvážený a promyšlený každý detail a jeho provedení. Toto zařízení s moderním designem přináší ultratenké tělo a úzké rámečky. Inovovaný kryt fotoaparátu je oslavou vývoje fotoaparátů společnosti Motorola a jejímu závazku ke skvělým zážitkům s fotoaparátem. Snímač otisků prstů byl navíc umístěný na boční stranu telefonu, kde je lehce přístupný a zároveň je zachován uhlazený vzhled.

Software a zabezpečení

Moto g23 používá čistou verzi systému Android 13 bez neohrabaných softwarových vzhledů anebo duplicitních aplikací. A navíc prostřednictvím systému Android 13 je k dispozici více možností přizpůsobení než kdykoliv před tím. Díky Material You si nyní mohou uživatelé přizpůsobit aplikace podle barvy, témy a jazyka. Dokonce i přehrávač médií bude odpovídat osobnímu hudebnímu vkusu každého. A s funkcí My UX je možné zařízení ovládat jednoduchými gesty a přizpůsobit si nastavení zábavy – vytvořit tak vzhled, který je jeden z miliónu.

Dostuponost a cena

Nový moto g23  je dostupný v barvách Pearl White, Steel Blue a Matte Charcoal s počáteční cenou 5599 Kč.

O společnosti Lenovo & Motorola

Společnost Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globální technologická společnost s obratem 70 miliard USD, umístěná v žebříčku Fortune Global 500, která poskytuje služby zákazníkům na 180 trzích po celém světě. Zaměření na odvážnou vizi poskytovat inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět, které každý den pohánějí (prostřednictvím smartphonů a infrastruktury) a posilují (prostřednictvím řešení, služeb a softwaru) miliony zákazníků a společně vytvářejí inkluzivnější a důvěryhodnější a udržitelná digitální společnost pro každého a kdekoli. Společnost Motorola Mobility LLC byla získána společností Lenovo Group Holdings v roce 2014. Motorola Mobility je 100% dceřiná společnost společnosti Lenovo a je zodpovědná za návrh a výrobu všech mobilních telefonů a řešení značky Moto a Motorola. Chcete-li zjistit více, navštivte https://www.lenovo.com a přečtěte si o nejnovějších zprávách prostřednictvím našeho StoryHub a Motorola Global Blog.

Některé funkce, funkce a specifikace produktů mohou záviset na síti a mohou podléhat dodatečným smluvním podmínkám a poplatkům. Všechny se mohou změnit bez upozornění. MOTOROLA, stylizované logo M, MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Dolby, Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories. MediaTek je ochranná známka společnosti MediaTek Incorporated. Wi-Fi je ochranná známka společnosti WiFi Alliance. Značka a logA Bluetooth® jsou registrované ochranné známky vlastněné spoločností Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv používání těchto značek společností Motorola je na základě licence. USB Type-C® a USB-C® jsou registrované ochranné známky společnosti USB Implementers Forum. Android je ochranná známka společnosti Google LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. © 2023 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

  1. V porovnání s naměřenou plochou standardního 78° (FOV) fotoaparátu se stejným poměrem stran.
  2. Baterie musí být značně vybitá; rychlost nabíjení se s postupujícím nabíjením zpomaluje. Všechna tvrzení o výdrži baterie jsou přibližná a vycházejí z mediánu uživatelů testovaných ve smíšeném profilu používání (který zahrnuje čas používání i pohotovostní režim) za optiálních podmínek sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu beterie a způsobu používání.
  3. Všechny údaje o výdrži baterie jsou přibližné a vycházejí z mediánu uživatelů testovaných ve smíšeném profilu používání (který zahrnuje čas používání i pohotovostní režim) za optimálních podmínek sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobu použvání.

Napsat komentář