Od svého uvedení v roce 2018 pomáhá NVIDIA DLSS řídit revolucionizovat využití neuronových sítí v grafice počítačových her. Neuronová grafika propojuje umělou inteligenci a grafiku a vytváří zrychlenou grafickou vykreslovací linku, která se z poskytnutých dat dále učí. DLSS pomocí AI akcelerované na dedikovaných Tensor jádrech GPU GeForce RTX™ zvýší snímkovou frekvenci a zároveň poskytne ostrý a vysoce kvalitní obraz, který snese srovnání s nativním rozlišením.

Řada populárních her včetně aktuálních dílů známých sérií nově podporuje DLSS 3. Technologie je integrována i do jednoho z nejoblíbenějších herních enginů na světě: Unreal Engine 5.2. Společnost NVIDIA u příležitosti GDC také veřejně uvolňuje plugin pro DLSS Frame Generation, funkci vykreslující pomocí AI celé snímky, aby vývojářům dále usnadnila přijetí této technologie.

Mezi PC hry, které v rámci GDC oznamují podporu NVIDIA DLSS, patří Deceive Inc., Diablo IV, Forza Horizon 5, Redfall, Gripper, SMALLAND: Survive the Wilds a THE FINALS.

K dnešnímu dni již více než podporuje více než 270 her aplikací. DLSS Frame Generation, nejnovější verze technologie, je k dispozici ve 28 vydaných hrách a během prvních 6 měsíců byla přijata 7x rychleji než tomu ve stejné době bylo u DLSS 2.

Další informace poskytne tisková zpráva v příloze.

GeForce RTX řady 40 s Redfall!

Hráči, kteří si u partnerů akce zakoupí vybrané grafické karty GeForce RTX 4070 Ti, 4080 a 4090, případně stolní PC s nimi, získají zdarma digitální kopii Redfall Bite Back Edition. Nabídka platí také pro notebooky s GeForce RTX 4080 a 4090. Hra vychází 2. května 2023.

Redfall je nabitý technologiemi NVIDIA, včetně NVIDIA DLSS 3 pro maximální výkon a NVIDIA Reflex pro lepší odezvu. V aktualizaci po vydání také nabídne ray tracingové efekty.

Redfall Bite Back Edition v hodnotě 99 dolarů obsahuje:

  • Digitální kopii hry Redfall pro PC ve službě Steam, která se zpřístupní 2. května
  • Redfall Hero Pass se dvěma připravovanými hrdiny
  • Skin Laser Beam pro více zbraní
  • Nástavec na zbraň s taktickým nožem
  • Outfit „Northern Expedition“ pro Devindera
  • Outfit „Eyes in the Dark“ pro Jacoba
  • Outfit „War Clothes“ pro Laylu
  • Outfit „Engineer Volunteer“ pro Remi

Redfall je očekávaná open-world kooperativní střílečka z pohledu první osoby od Bethesdy. Jeho tvůrci ze studia Arkane Austin již posbírali řadu ocenění a stojí za hrami Prey a Dishonored.

Související odkazy:

Napsat komentář

%d bloggers like this: