Vlajkový smartphone HONOR Magic5 Pro sklízí úspěch všude po světě a daří se mu i na českém trhu. Pro velký zájem tak pokračuje akce s dárkem k nákupu. U prodejců Alza, Datart a Mobil Pohotovost ke každému smartphonu HONOR Magic5 Pro dostanete navíc ještě smartphone HONOR 70 Lite.

Perfektní fotovýbava a revoluční displej

Vlajkový produkt HONOR Magic5 Pro se zařadil mezi top fotomobily současnosti, což potvrdila i nezávislá organizace DXOMARK, která se zblízka podívala na jeho systém trojitého fotoaparátu. Ten je vybavený unikátními technologiemi včetně těch založených na AI a po důkladném testování kameru zařadila se 152 body mezi absolutní špičku. Fotomobil zvládá zachytit rychlý pohyb díky funkci AI Motion Sensing Capture[1], ostření a závěrka mají extrémně rychlé reakce, takže vám neuteče žádný výjimečný okamžik, a za pozornost stojí i ostrost snímků při vysokém přiblížení nebo výjimečné výsledky při focení v přítmí.

HONOR Magic5 Pro konkurenci nekompromisně převyšuje i svým 6,81“ LTPO displejem, který je podle DXOMARK aktuálně nejlepší na světě. Nejen že má živé a plastické barvy, svítivost až 1800 nitů[2], ale do segmentu smartphonů přináší také funkci cirkadiánního nočního displeje. Ten zajišťuje šetrnost displeje k lidskému oku a našemu biorytmu tak, aby používání smartphonu nenarušilo produkci spánkového hormonu a další tělesné procesy[3]. Podle testů v laboratořích HONOR dokáže funkce zvýšit produkci melatoninu až o až o 20 % během 3 hodin, což potvrzuje snahu technologické značky HONOR o vývoj technologií zaměřených na člověka. 

Barva, cena a dostupnost

HONOR Magic5 Pro můžete mít ve dvou odstínech: přírodní Meadow Green a klasické Black. Zatímco při nákupu v prodejnách Alza, Datart a Mobil Pohotovost a O2 můžete k nákupu získat jako dárek smartphone HONOR 70 Lite v hodnotě 4990 Kč, u operátora Vodafone pokračuje i nadále akce s dárkem v podobě tabletu HONOR Pad 8 v hodnotě 6490 Kč. 

Další nabídky pro ty, kdo hledají funkční smartphone, nebo tablet za přívětivou cenu

Pokud hledáte smartphone, který vydrží a přitom je dostupný pro vaši peněženku, pak například HONOR X7a je skvělou volbou. Aktuálně ho seženete za zvýhodněnou doporučenou cenu 3 990 Kč. Je pro vás rozhodující 5G a dlouhá výdrž baterie? Pak sáhněte po HONOR 70 Lite, který nyní pořídíte za doporučenou cenu 4 990 Kč. Od června si můžete za výhodných podmínek pořídit také oblíbený HONOR Magic5 Lite (ve verzi 6 GB + 128 GB), nová doporučená cena je 7990 Kč. HONOR myslí i na ty, kdo shání dotykový tablet pro dny na chalupě nebo u vody. Tablet HONOR Pad 8 nově pořídíte za doporučenou cenu 6490 Kč.

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz 

HONOR je v plné síle zpět

Značka HONOR se zavázala být globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého. Dnes má HONOR více jak 13 000 zaměstnanců, z nichž větší polovina pracuje na výzkumu a vývoji (R&D), čtyři vývojové instituce, více než sto inovačních laboratoří po celém světě, a podal už přes 5500 patentových žádostí. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., s nimiž společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru, a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce.

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

[1] AI Motion Sensing Capture umožňuje použít inteligentní vysokorychlostní závěrku, jež dokáže rychle zachytit úžasné momenty usmívajících se lidí, výskoku atd. stejně jako pohyb koček a psů. Skutečný efekt se může lišit v závislosti na konkrétním scénáři.

[2] K dispozici pouze ve verzi Pro. Verze Standard má maximální jas HDR až 1 600 nitů.

[3] Obrazovka prošla certifikátem TÜV Rheinland pro snížení modrého světla. Tento produkt není zdravotnické zařízení a nemá terapeutickou funkci.

Napsat komentář

%d bloggers like this: