Každý rád dostává dárky a speciálně ty vánoční. To platí i pro hráče. Ne vždy se ale povede vybrat ten správný. Určitě to znáte – rozbalujete balíček od rodičů, přítele nebo přítelkyně a z krabice s logem herního obchodu na vás vyskočí nejnovější podložka pod myš s motivem Hledá se Nemo, hra, které jste se ještě před týdnem smáli, nebo mikina s Warhammer trpaslíky, a to i přes to, že vaše srdce bije pro hordu. Možností, jak s nevhodným dárkem naložit, zbývá už pramálo. Nahodíte falešný úsměv a budete ho používat nebo se nenápadně zeptáte, jestli se dá ještě vrátit? A co když se ocitnete na druhé straně barikády a po dárku, který dáte vy, neštěkne ani pes?

Podobným problémům se můžete elegantně vyhnout a vyzkoušet originální, a hlavně pro lidské tělo zdravý dárek pro gamery. Kromě toho, že s ním každý získá plusové body, zároveň s ním přichází i poselství, které říká: záleží mi na tobě, tvém zdraví a ať můžeš ještě víc a užíval si to, jak to jen jde. Jak ale najít ideální zdravý dárek pro hráče? Inspirujte se naším výběrem.

1) Doplňky MADMONQ: Od gamerů pro gamery

Zdraví hráčů se extrémně zanedbává, to je známá věc. Hlavně dlouhodobé hraní má negativní vlivy na lidské tělo. Může vést ke zhoršení zraku, spánkové deprivaci, zhoršení schopnosti soustředit se, bolesti kloubů a dalším nežádoucím efektům. Je proto důležité se o své zdraví starat a udržovat si ho.  Kdo by ale měl čas hledat a ověřovat složení tuny různých doplňků? Ve výsledku budete měsíčně utrácet víc než 100 € a polykat denně 3 tabletky…

S cucavými tabletkami MADMONQ a CHAMPION, které byly navrženy tak, aby dodaly tělu hráče potřebné vitamíny a živiny, které jeho tělo potřebuje, se tyto starosti stávají minulostí. Koneckonců všichni máme na práci důležitější úkoly a expy se samy nezískají.

MADMONQ díky kombinaci kofeinu, čajových extraktů, aminokyselin a adaptogenních bylin pro zlepšení výkonu mozku přirozeně zvyšuje energii (a to bez pocitu nervozity a roztěkanosti) a pomáhá tak maximálnímu a soustředěnému výkonu na 110 %. Žádný boss tak nebude v bezpečí.

CHAMPION je zase určený pro dlouhodobé užívání a dodává tělu hráče více než 30 nutričních prvků, které nejvíc potřebuje. Je nabitý více než 24 živinami, jako jsou různé bylinné a ovocné extrakty, aminokyseliny, vitamíny, a to všechno na přírodní bázi. CHAMPION navíc podporuje vitalitu, tělesnou rovnováhu a imunitu. Obě tabletky jsou na přírodní bázi a bez přidaných cukrů.

A pokud chcete MADMONQ jako dárek posunout na další úroveň, tak si tabletky můžete objednat v předplatném klidně na celý rok nebo jako bundle Madmonq a Champion se speciální limitovanou edicí HEARTCORE KEYCAP – PC klávesy ve tvaru srdce. Ta vám bude připomínat, že i v reálném životě je potřeba doplňovat zdraví. Je vyrobená v ČR pomocí 3D tisku a detaily jsou doladěné pečlivou ruční prací. Je vyměnitelná za jakoukoliv jinou čtvercovou klávesu, můžete si ji vystavit nebo díky očku pověsit na krk jako doplněk.

2) Oura ring: Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede… ke zdokonalení vlastního spánku

Důvodů, proč se člověk necítí v pohodě, může být spousta, ale mezi ty nejčastější patří nekvalitní spánek. Platí jedna přímá úměra – čím je člověk starší, tím méně a hůř spí. Spánek nepomáhá jen k obnově energie a tím lepšímu výkonu, ale i obnově buněk. Takže při špatném spánku se nebudete jen cítit unavení, ale ve skutečnosti riskujete i poškození svého zdraví.

Doba spánku se navíc špatně odhaduje – jak dlouho jsme byli v posteli víme, ale spali jsme opravdu celou dobu nebo se jen převalovali? Těžko můžete po někom chtít, aby byl kvůli vám vzhůru celou noc a mačkal stopky. Je tak potřeba povolat automatizovaného pomocníka, který tenhle úkol zvládne na jedničku. Tím může být Oura ring. Věrný společník, který je pro každého hráčem Samem na jeho cestě za lepším výkonem a zdravějším životem.

Na základě vaší teploty a měření srdeční frekvence vám dokáže říct, jak dobře a jak dlouho jste minulou noc spali v každé fázi. Můžete si tak jednotlivé dny porovnávat a zjistit, co váš spánek ovlivňuje – dlouhé hraní, pozdní káva nebo svačina ve tři ráno.  Prsten Oura je skvělý ke sledování spánku a zároveň volba č.1 pro datové nadšence. Pomozte optimalizovat spánek hráčů a udržíte je déle zdravější.  

3) Spací masky Manta. Buďte profesionálním hráčem i profesionálním spáčem

Paříte hry dlouho do noci? Patříte mezi čerstvé rodiče? Pracujete na směny nebo znáte lidi, kteří by odpověděli ano? Tak to jste možná slyšeli, že s narušeným spánkovým režimem se pojí spousta neduhů, jako je stres, úzkost, náladovost a podrážděnost, ale i bolesti hlavy, migrény a různé nemoci. Napravit takovýto režim může být i na první pohled banální věc, jako je spaní v naprosté tmě. Člověk totiž rychleji usne a jeho spánek bude kvalitnější díky rychlejší produkci melatoninu.

Pokud člověk nespí v naprosté tmě, tak riskuje, že se bude během noci častěji probouzet a rozhodí si spánkový režim. To se týká více jak 85 % populace! Dodržovat to jde ale jen stěží, protože málo z nás má dokonale nepropustné žaluzie nebo bydlí v podzemním bunkru. Řešením může být maska na spaní Manta, která poskytuje 100% blackout pro hluboký spánek. Je z prodyšných a měkkých materiálů a zaručuje skvělou přilnavost i pohodlnost, díky které si na spaní s ní zvyknete velmi rychle. Využijete ji také na odpolední podřimování nebo při dlouhých cestách. 

4) Palice na nepřátele i pro větší sílu a lepší stabilitu postavu

Určitě znáte někoho, kdo se až příliš vyžívá ve Skyrimu nebo Assasin´s Creed. Proč ho neobdarovat netradičním, ale naprosto skvělým dárkem v podobě obouruční palice? Ano slyšeli jste dobře, obouruční palice! Meč vlastní kde kdo, luk je jen na dálku, ale taková palice…

Každý správný milovník historických a fantasy RPG musí takovou zbraň ocenit. Její výhoda není jen v drcení hlav nepřátel, ale jde i o překvapivě skvělou pomůcku při cvičení. Tím vás provede třeba The Flowing Dutchman, který se naučil techniku mávání s palicí v Indii.

Získáte s ní nejen větší svaly a sílu, ale i lepší stabilitu, dynamiku těla a pevnější stisk. Ohledně palice pro vás máme jeden užitečný tip: Do začátku si nekupujte palici s moc velkou hlavou, abyste ji zvládli. I když vypadá sebevíc cool. 

5) Rostliny čistící vzduch vylepší váš herní setup

Na herní výkony má kromě hráčských dovedností každého z nás vliv i prostředí, kde hrajeme. A to poskytuje širokou paletu možností na dárky! Rostliny čistící vzduch nejen zútulňují celý prostor, ale taky pomáhají udržovat (nejen) hráče svěží a přispívají k lepšímu dýchání.

Géniové z NASA potvrdili, že běžné pokojové rostliny pomáhají odstraňovat benzen, trichloretylen a formaldehyd. Jedná se o toxické sloučeniny přítomné ve vzduchu, který dýcháme. A jakou rostlinu si pořídit, pokud znáte jenom ty, které se hodí k výrobě zaklínačských elixírů? Mezi dobré tipy patří třeba tchýnin jazyk, který stačí zalévat jen jednou za dva týdny, nebo šplhavnice zlatá – tu doporučuje přímo Bill Wolverton, chlápek z NASA. Nezapomeňte taky, že tyto rostliny lépe působí tam, kde není velké proudění vzduchu – pokud se v místnosti neustále otevírají a zavírají dveře, tak vzduch odchází pryč a rostlina nebude mít čas místnost vyčistit. 

6) DeltaHub podložka pro zápěstí ochrání nejdůležitější nástroj každého hráče

Nedovolte, aby vás únava zpomalila. Zápěstí zažívá při dlouhých hodinách hraní velký tlak, což může vést k rozvoji syndromu karpálního tunelu. Právě opěrky zápěstí tomu pomáhají předcházet. Mezi ně patří i Deltahub Carpio G2.0. Tu používají nejen špičkový hráči, ale třeba i zaměstnanci Apple. Pomáhá totiž nadzvedávat zápěstí a nezpomaluje tak průchod krve. Navíc umožňuje zápěstím posouvat zápěstí i s Caripio podložkou po celém stole, což oceníte při rychlých herních akcích. A hlavně vypadá jako malé brnění pro vaši ruku. 

7) Lahev na vodu Under Armour k lepší hydrataci

Tohle je jeden z nejužitečnějších a zároveň nejpodceňovanějších dárků pro hráče. Určitě sami víte, jak snadné je při hře zapomenout na hydrataci. Ta je ale velmi důležitá, protože pomáhá ke správné funkci orgánů, zabraňuje infekcím, udržuje funkční a promazané klouby a dodává tělu živiny.

Jakou lahev ale pořídit? Často se říká, že čím větší, tím lepší a u lahví to platí dvojnásob. Ta od Under Armour má objem 1,9 l, takže si nemusíte odbíhat do kuchyně a ztrácet tak drahocenný čas nebo hru přerušovat, když se vám nejvíc daří.

Napsat komentář