Společnost Diageo, výrobce piva Guinness, vodky Smirnoff nebo whisky Johnnie Walker, oznámila partnerství s IBM a SAP a plán, jak v následujících pěti letech proměnit procesy ve firmě. Nové systémy by měly firmě zajistit lepší zákaznický servis, logistiku nebo více obchodních příležitostí.

Největší evropská technologická firma SAP zajistí cloudové technologie a konzultanti společnosti IBM projekt povedou. Řešení RISE with SAP S/4HANA Cloud poskytne Diageo jednotnou platformu pro práci s daty. Hlavní oblastí, která projde proměnou, budou finance.

„Partnerství se společnostmi SAP a IBM pro nás představuje další investici do digitální transformace. Umožní nám pružněji reagovat na potřeby našich zákazníků a spotřebitelů po celém světě. Díky novým možnostem práce s daty se nám otevírají dveře k dalšímu růstu a zefektivnění fungování celé firmy,“ říká Lavanya Chandrashekar, finanční ředitelka společnosti Diageo.

Systémy nové generace od SAP umožní Diageo sledovat objednávky v reálném čase po celém světě a usnadní jí kontakt se zákazníky. Od jednotné IT platformy očekává zefektivnění svých byznysových procesů a možnost rychle reagovat na měnící se chování spotřebitelů nebo vývoj na trhu. Během následujících pěti let by měl transformační program firmě přinést i lepší přehled o obchodních příležitostech.

„Pokud chcete uspět ve vysoce konkurenčním světě rychloobrátkového zboží, musíte dnes umět reagovat na nepředvídatelné změny v dodavatelských řetězcích, nestabilní vývoj světových trhů a neustále se měnící preference a chování spotřebitelů. Partnerství s Diageo je důkazem, že v současné době je pro prémiové značky stále důležitější zaměřit se na odolnost podnikání, neustálé zlepšování vztahů se zákazníky a mít dlouhodobou vizi,“ dodává Scott Russell, výkonný člen představenstva SAP.

O společnosti SAP

Strategií společnosti SAP je pomoci každé firmě fungovat jako inteligentní podnik. Jako lídr na trhu podnikového aplikačního softwaru pomáhá SAP firmám všech velikostí a ve všech odvětvích fungovat co nejlépe: Zákazníci společnosti SAP vytvářejí 87 % celkového světového obchodu. Technologie strojového učení, internetu věcí (IoT) a pokročilé analytiky v SAP pomáhají proměnit podnikání zákazníků v inteligentní podniky. SAP pomáhá lidem a organizacím získat přehled o podnikání a podporuje spolupráci, která jim pomáhá udržet si náskok před konkurencí. SAP zjednodušuje podnikové technologie, aby mohli klienti využívat software SAP tak, jak chtějí. Komplexní sada aplikací a služeb SAP umožňuje zákazníkům z 25 odvětví po celém světě fungovat ziskově, neustále se přizpůsobovat a měnit věci k lepšímu. Díky globální síti zákazníků, partnerů, zaměstnanců a lídrů pomáhá SAP světu lépe fungovat a zlepšovat životy lidí. Další informace naleznete na www.sap.com.

Tento dokument obsahuje výhledová prohlášení, což jsou předpovědi, projekce nebo jiná prohlášení o budoucích událostech. Tato prohlášení jsou založena na současných očekáváních, prognózách a předpokladech, které podléhají rizikům a nejistotám, jež mohou způsobit, že se skutečné výsledky a výstupy budou podstatně lišit.  Další informace týkající se těchto rizik a nejistot lze nalézt v našich dokumentech předložených americké Komisi pro cenné papíry (SEC), mimo jiné v části Rizikové faktory ve výroční zprávě společnosti SAP na formuláři 20-F za rok 2020.

© 2022 SAP SE. Všechna práva vyhrazena.

Společnost SAP a další produkty a služby SAP zde uvedené, jakož i jejich příslušná loga jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti SAP SE v Německu a dalších zemích. Další informace o ochranných známkách a upozornění naleznete na https://www.sap.com/copyright.

Napsat komentář