SledovaniTV přináší v prosinci hned tři prémiové promo kanály. Ty budou po celý měsíc přístupné ve všech základních balíčcích. Jedná se o stanice AMC, Minimax a Love Nature 4K. Od 16.12. se mohou zákazníci navíc těšit na další vánoční přísun v podobě stanic  National Geographic, Disney Channel a celou skupinu Filmbox a videotéku Filmbox OD.

Prosincová nadílka promo kanálů na SledovaniTV bude opravdu štědrá. Celý měsíc mohou zákazníci se všemi základními balíčky sledovat tři prémiové kanály – filmový kanál AMC, dětskou stanici Minimax či dokumentární program Love Nature 4K.

Druhá várka promo kanálů přijde týden před Vánoci 16.12. a bude neobvykle nabitá. Přinese další dokumentární stanici National Geographic, oblíbený dětský Disney Channel a celou skupinu Filmbox. Ta zahrnuje celkem 13 televizních stanic a videotéku Filmbox OD.

„Každý měsíc přinášíme našim zákazníkům několik promo kanálů, kterými jim zpestřujeme standardní nabídku základních balíčků. Vánoce si ale říkají o něco speciálního, proto jsme se rozhodli v prosinci nadělovat rovnou dvakrát. Programy ze skupiny Filmbox jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené a jsme rádi, že je můžeme přinést každému, “  říká Head of Marketing společnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

Konec slovenské Trojky a české ČT3

K poslednímu listopadovému dni ukončuje své vysílání stanice slovenské RTVS Trojka. Tato stanice se zaměřovala zejména na seniory a diváky starší 60. let. Vysílala zejména pořady vlastní tvorby a archivu. Obdobná stanice České televize ČT3 ukončí taktéž své vysílání, avšak až k 31. prosinci.

Obě tyto stanice proto k příslušnému dni nebudou na službě SledovaniTV dostupné.

O SledovaniTV

SledovaniTV je IPTV, neboli internetová televize, která nabízí více než 200 televizních kanálů a přes 100 rádiových stanic. Televizní vysílání lze pauzovat, přetáčet, služba umožňuje také zpětné zhlédnutí v délce až 30 dnů. Přepínat lze i mezi jazykovými stopami, titulky i různou kvalitou vysílání od SD po 4K. SledovaniTV funguje také jako virtuální videorekordér, k dispozici je až 120hodinový prostor pro záznam televizního programu.

Aplikace SledovaniTV je dostupná v celé řadě různorodých zařízení. Stáhnout ji lze pro vybrané modely chytrých televizí od Samsungu, LG, Panasonicu, Hisense a také od výrobce Vestel (např. Toshiba, JVC, Sencor). Dále v televizních a set-top boxech se systémem AndroidTV od jakéhokoliv výrobce (např. Sony, TCL, Philips, Sharp, Thompson). Novinkou je aplikace pro Amazon Fire TV Stick, samozřejmostí je také podpora Chromecastu a Apple TV.

Na televizi se lze dívat na počítači v prohlížeči a také na mobilech a tabletech se systémem iOS a Android. Zkrátka nepřijdou ani majitelé telefonů s operačním systémem Windows, či mobilů značky Huawei a Honor. Absolutní vychytávkou je aplikace pro chytré hodinky Apple Watch, ve které lze listovat v TV programu nebo poslouchat rádia. SledovaniTV funguje v síti kteréhokoliv internetového poskytovatele nejen v ČR, ale v celé Evropské unii.

SledovaniTV poskytuje IPTV jak konečným uživatelům, tak spolupracuje s více než 700 lokálními internetovými poskytovateli v ČR a na Slovensku a soustředí se na expanzi do zahraničí.

Napsat komentář

%d bloggers like this: