• Revolut spustil v České republice službu Robo poradce, která automatizuje investování šité na míru potřebám zákazníků.
  • Naše nová služba je výhodná pro ty, kteří nemají čas aktivně investovat nebo mají omezené či žádné obchodní zkušenosti.
  • Robo poradce od Revolutu přidělí zákazníkům portfolio s ohledem na jejich osobní okolnosti, jako je tolerance k riziku a finanční cíle. Přiřazené portfolio se automaticky rebalancuje podle pohybů na trhu.
  • Revolut učinil investování dostupnější zavedením služby Robo poradce s minimální počáteční investicí pouhých 100 EUR.

Revolut, globální finanční superaplikace s více než 35 miliony zákazníků po celém světě, spustila v České republice vlastní službu Robo poradce. Nová služba umožňuje zákazníkům ušetřit čas a automatizovat investice přizpůsobené jejich potřebám.

Robo poradce od Revolutu pomáhá zákazníkům investovat prostřednictvím diverzifikovaného portfolia, aniž by museli trávit hodiny průzkumem a neustálou správou portfolia. Nová služba je výhodná pro zákazníky, kteří nemají čas na rozsáhlý průzkum a aktivně investují, nebo mají omezené nebo žádné obchodní zkušenosti.

Robo poradce od Revolutu doporučí plně diverzifikované a přizpůsobené portfolio na základě odpovědí zákazníků na otázky, které mimo jiné identifikují jejich toleranci vůči riziku a finanční cíle. Jakmile zákazník vloží peníze do svého portfolia, Robo poradce je automaticky investuje na trhu a neustále portfolio sleduje a spravuje. Minimální počáteční částka investice pro získání přístupu k Robo poradci je 100 EUR. Robo poradce bude mít roční poplatek za správu portfolia ve výši 0,75 % z hodnoty portfolia, účtovaný každý měsíc.

Zákazníci si pak mohou nastavit opakované převody do svého portfolia Robo poradce, aby mohli tuto technologii plně využívat. Opakované převody umožňují zákazníkům zvýšit velikost jejich portfolia v předem definovaném čase a frekvenci a pomáhají zavázat se k pravidelnému investování a snížit dopad krátkodobé cenové volatility. Robo poradce automaticky rebalancuje zákaznická portfolia na základě výkonnosti aktiv v rámci portfolia a bude provádět pravidelné kontroly, aby byla zachována tolerance vůči riziku zákazníků a alokace cílového portfolia.

Rolandas Juteika, Vedoucí služeb Jmění a Obchodování (EHP) řekl: „Jsme nadšeni, že můžeme do naší sady produktů v rámci Jmění a Obchodování přidat službu Robo poradce. Víme, že mnoho našich zákazníků nemá čas spravovat své portfolio nebo investovat do jednotlivých cenných papírů. Až 53 % zákazníků, kterých jsme se v loňském roce dotazovali, uvedlo, že pokud jde o investování, netuší, kde začít. Robo poradce byl navržen tak, aby udělal investování dostupnější. Chceme našim zákazníkům poskytnout možnost, jak nechat jejich peníze, aby pracovaly pro ně. Věříme, že zákazníci ocení toto řešení, které jim bude přizpůsobené na míru a umožní jim investovat bez stresu.

Momentálně aktivně pracujeme na rozšíření škály investičních příležitostí dostupných prostřednictvím našeho Robo poradce a na integraci ještě více nástrojů finančního plánování.“

Revolut nedávno rozšířil svou investiční nabídku v celém EHP o akcie evropských kotovaných společností a představil Obchodování Pro – předplatné pro pokročilé obchodníky se zvýhodněnými provizními poplatky, vyššími limity pro pokyny, pokročilou analýzou portfolia a desktopovým obchodním terminálem.

Revolut nabízí zákazníkům přístup k více než 2 200 cenným papírů kótovaným v USA, více než 220 cenným papírům kótovaným v EU a 270 fondům obchodovaným na burze (ETF) prostřednictvím aplikace Revolut.

Investiční služby v EHP poskytuje Revolut Securities Europe UAB („Revolut“), což je investiční společnost autorizovaná a regulovaná Litevskou centrální bankou. Investiční riziko. Hodnota investic může stoupat a klesat a Revolut nezaručuje, že bude dosaženo vašich investičních cílů nebo že bude portfolio generovat zisky. Hodnota investic může být ovlivněna kolísáním měn. Mohou se účtovat další poplatky a poplatky za služby a nástroje.

  • Revolut Securities Europe UAB je investiční společnost autorizovaná a regulovaná Litevskou centrální bankou. Informace obsažené v tomto dokumentu nejsou osobním doporučením, investičním poradenstvím nebo nabídkou k přijetí jakéhokoli investičního rozhodnutí. Další informace naleznete v části Podmínky a ujednání pro Obchodování, Nejčastější dotazy a poplatky a Popis rizik.
  • Nová služba je k dispozici všem uživatelům v nejnovější verzi aplikace Revolut.

O REVOLUTU

Revolut buduje první globální finanční superaplikaci na světě, která lidem pomůže získat ze svých peněz více. V roce 2015 zahájila společnost Revolut ve Spojeném království nabídku převodů a směny peněz. Dnes již více než 35 milionů zákazníků a stovky tisíc firem po celém světě využívají desítky inovativních produktů Revolutu k provádění více než 500 milionů transakcí měsíčně. V rámci našich osobních a podnikatelských účtů pomáháme zákazníkům zlepšit jejich finanční gramotnost, poskytujeme jim větší kontrolu a bezproblémově spojujeme lidi po celém světě.

Napsat komentář