Motorola s potěšením představuje nové zařízení moto e32, které v sobě spojuje elegantní design, úžasný 6,5palcový HD+ displej s obnovovací frekvencí 90 Hz, systém tří fotoaparátů poháněný umělou inteligencí pro profesionální záběry a 5 000mAh baterii s dlouhou výdrží.

Nový moto e32 je navržen ve stylu funkční elegance, která dokonale pasuje do dlaně. Tenký, elegantní a vodoodpudivý design1 s efektivním vizuálním vzorem navíc poskytuje ochranu před politím a umožňuje přijímat hovory v dešti. Nový moto e32 je dostupný ve dvou barevných odstínech; perleťově modrá a břidlicově šedá 2.

O ještě pohlcující zážitek se stará ultra širokoúhlý 6,5palcový HD+ displej s rychlou obnovovací frekvencí 90 Hz. Je navržen tak, aby využil maximální prostor od okraje po okraj.

Systém tří kamer v moto e32 inspiruje k nespoutané kreativitě. Jeho 16MPx snímač s rychlým zaostřováním přináší ostré, ohromující záběry i při slabším světle.

Speciální kamera Macro Vision vám přiblíží detaily, které byste standardním objektivem nezachytili. Systém tří fotoaparátů s umělou inteligencí doplňuje snímač hloubky, který spolu s hlavní kamerou slouží k automatickému rozmazávání pozadí pro dosažení profesionální kvality záběrů.

Nový moto e32 je poháněn osmijádrovým procesorem a disponuje uMCP pamětí. Díky této kombinaci dosahuje vyššího výkonu a poskytuje plynulejší zážitek od pohlcujících videohovorů až po pokročilé možnosti využití umělé inteligence při fotografování. Navíc s boční čtečkou otisků prstů a odemykáním prostřednictvím rozpoznávání tváře se uživatelé rychleji dostanou ke všemu, na čem jim záleží.

Pro působivý výkon je moto e32 vybaven masivní 5000mAh baterií, která jej udrží v provozu déle. Navíc ovládání zařízení prostřednictvím gest usnadňuje každodenní interakci s ním. Seknutím dvakrát směrem dolů se zapne baterka a snímek obrazovky pořídíte pouhým dotykem. S My UX můžete využívat všechny oblíbené funkce o poznání přirozeněji.

dostupnost a cena

Motorola moto e32 přichází do České republiky s počáteční doporučenou cenou 3 599 Kč. Produktové fotografie si můžete stáhnout zde.

Napsat komentář