Rychlost, s jakou si inovativní technologie, automatizace a umělá inteligence nachází cestu do všech segmentů života, je velmi vysoká. Především firmy musí investovat a seznámit své zaměstnance s možnostmi, které tyto technologie nabízejí, jinak riskují, že zůstanou pozadu za konkurencí. Innovis, technologická divize holdingu M2C, proto od letošního jara nabízí zdokonalenou verzi produktu E-Reception, nyní nazvanou Welcomo. Ta má využití v administrativních budovách, nemocnicích, hotelech, logistických centrech, státních úřadech, školách a řeší komplexní správu návštěv ve třiceti jazycích.

Zjednodušený provoz budov, zkrácená čekací doba návštěvníků, nižší pracovní zátěž zaměstnanců a profesionální prostředí: to jsou hlavní výhody automatizovaného vstupu do budov a areálu Welcomo. „Společně s naší společností Good Sailors, významnou firmou v oblasti IT poradenství a vývoje aplikací, jsme vytvořili intuitivní, bezpečný a přizpůsobitelný systém vhodný pro celou řadu nemovitostí, které se díky němu integrují do prostředí 21. století,“ říká František Leiter, Managing Director Innovis.

Welcomo přináší výhody prostřednictvím jednoduchého uživatelského rozhraní, efektivní správy schválených dodavatelů a zjednodušení dodržování protokolů a předpisů bezpečnostních společností. „Díky produktu Welcomo mají firmy o návštěvnících přehled v reálném čase, včetně analýz,“ dodává František Leiter, přičemž v logistických a průmyslových areálech lze Welcomo propojit s automatickou čtečkou registračních značek vozidel, která díky kamerovému systému zajistí automatické otevírání závory.

Ústřední komunikační platformou produktu je velký dotykový displej, na kterém si návštěvník snadno zvolí důvod návštěvy a robot ho poté naviguje dále. Technologie naskenuje a následně ověří pravost požadovaného dokladu; v případě předem sjednané návštěvy načte QR kód zaslaný e-mailem. Následně zařízení vydá návštěvníkovi přístupovou kartu pro otevření dveří nebo přivolání výtahu s dopravou do patřičného patra. Pokud se jedná o nestandardní požadavek nebo se vyskytne jakýkoliv problém, návštěvníka propojí s operátorem.

Nejnovější verze elektronické recepční Welcomo je již třetím vylepšením produktu pod taktovkou společnosti Innovis, technologické divize mezinárodně působícího holdingu M2C. Prvotní produkt firma představila v roce 2018 a zásadně jej posunula během koronavirové pandemie. Dnes Welcomo nabízí nejen správu návštěv, ale zvládá i složité procesy v logistice a průmyslu. Díky jeho integrovaným funkcím dokáže zefektivnit procesy a přinést administrativní budově nebo logistickému parku ještě více komfortu a produktivity.

52 % raději využije kiosek, pokud to znamená úsporu času (Gensler, 2022)
67 % 18-24 let, dává přednost kioskům a aplikacím před člověkem (Deloitte, 2023)
74  % 18-34 let, preferuje neosobní komunikaci (LivePerson 2017)

Více informací na webové stránce https://www.welcomo.com/.

Videoprezentace nového produktu Welcomo naleznete: https://youtu.be/8Q_T1iil4v8?list=PLD7hojcU3FzGlES3k1fAeDE8Ta_D54PZY a https://youtu.be/B8K7e72L-M4?list=PLD7hojcU3FzGlES3k1fAeDE8Ta_D54PZY.

Napsat komentář