Globální umělecká soutěž HONOR Talents Awards 2022 odstartovala a otevírá přihlášky pro zájemce i z České republiky! Soutěžit s kreativními návrhy a vlastními designy můžete v řadě kategorií kreativních návrhů pro mobilní telefony, chytré hodinky, zapojení virtuální reality a dalších. Nebo jen pošlete svůj kreativní koncept. Hrajte se o peněžité odměny v celkové výši až 116 000 EUR. Ale pozor, přihlášky se uzavírají 7. října 2022.

„Úžasná příležitost pro začínající nadějné umělce po celém světě. Mezinárodní umělecká soutěž HONOR Talents je skvělá šance pro propojení umělecký talentů a technologií,“ uvedl George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd. „Od uživatelského zážitku z produktu až po průmyslový design, nové nápady mladých talentů nám dávají nový vzhled na potřeby zákazníků po celém světě.“

Za dva úspěšné ročníky od roku 2020 se přihlásilo už přes 6 000 nadějných umělců z více než 40 zemí v různých kategoriích. Výherci loňského ročníku byli součástí významných uměleckých výstav.

Oficiální porota z profesionálů z oboru

HONOR posunul hranice pro mezinárodní umělecké soutěže a pozval světově uznávané umělce a experty v oboru, aby převzali roli poroty pro letošní ročník HONOR Talents Awards 2022.

V porotě tak najdete profesora Cao Xue, hlavního designéra maskota zimních olympijských her v Pekingu, Bing Dwena; profesora Ma Junchenga z Ústřední akademie výtvarných umění v Číně, který je zároveň děkanem školy městského designu; umělce a průkopníka v oblasti rozšířené reality Yunuen Esparza; Cedrica Kiefer, spoluzakladatele a kreativního vedoucího slavného digitálního uměleckého studia Onformative; mezinárodně uznávaného umělce profesora Xiao Hui Wanga nebo profesora Yuan Youmin z Čínské akademie umění, který navrhl logo summitu G20 v Chang-čou.

Nové kategorie s atraktivními peněžitými odměnami v celkové výši až 116 000 EUR

HONOR Talents Awards 2022 se otevírá celkem se šesti hlavními kategoriemi a dvěma podkategoriemi přes návrhy na tapety telefonů, tapety skládacích telefonů, hodinek nebo designu bez omezení. Nově se můžete také přihlásit s projektem se zapojením virtuální reality.

Ve hře je celkem 77 peněžitých odměn a možnost uvedení vizuálu přímo na produktech HONOR.  Hlavní vítěz soutěže si odnese výhru v přepočtu 11 000 EUR.

Více info o soutěži najdete a soutěžní přihlášky posílejte rovnou prostřednictvím oficiální webu HONOR:

https://www.hihonor.com/honor-talents/cz/

HONOR je v plné síle zpět

Značka HONOR se zavázala být globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého. Dnes má HONOR více jak 10 000 zaměstnanců, z nichž větší polovina pracuje na výzkumu a vývoji (R&D), čtyři vývojové instituce, více než sto inovačních laboratoří po celém světě, a podal už přes 5500 patentových žádostí. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., s nimiž společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru, a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce.

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Napsat komentář