Společnost Focus Nordic s hrdostí oznamuje, že rozšiřuje distribuci oblíbených časosběrných kamer Brinno do šesti nových zemí: České republiky, Slovenska, Rumunska, Bulharska, Slovinska a Chorvatska.

Brinno je jednou z předních světových technologických společností, které se zaměřují na vývoj a výrobu časosběrných kamer pro profesionální použití i pro koncové uživatele. V průběhu let získala řadu ocenění za své vysoce kvalitní inovativní výrobky. V rámci jejich nabídky produktů objevíte celou řadu možností, včetně časosběrných kamer, stavebních kamer, domácích bezpečnostních kamer, venkovních bezpečnostních kamer a kreativních kamerových sad.

„Svědčí to o tom, že jsme odvedli dobrou práci a získali jsme zvýšenou důvěru společnosti Brinno,“ říká Magdalena Ozarek, produktová manažerka a odpovědná osoba za značku Brinno ve společnosti Focus Nordic. Zaznamenáváme zvýšenou poptávku po jejich stavebních časosběrných kamerách, které mají úžasnou výdrž baterie až 120 dní a jsou robustně konstruované, aby odolaly náročným povětrnostním podmínkám. Všechny stavební časosběrné kamery Brinno mají pouzdra odolná proti povětrnostním vlivům s krytím IPX. Díky flexibilnímu nastavení časového plánu je snadné dokumentovat proces výstavby a můžete si vybrat a naplánovat, které dny v týdnu chcete nahrávat.

Kamery Brinno jsou skladem a je možné je ihned expedovat do všech nových zemí.

Napsat komentář

%d bloggers like this: