Inteligentní domácí laserový projektor 4K PRO UHD, součástí je Android TVTM a zvuková technologie YAMAHA

 EH-LS650BEH-LS650W
Tělo a lištaČernáBílá
Poměr velikosti obrazu a projekční vzdálenosti0,25–0,620,25–0,62
Laserový zdroj světla10 let[1]10 let1
Technologie promítání 3LCDAnoAno
Velikost projekční plochy60–120″60–120″
Systém Android TV se službou Asistent Google, Google Play a vestavěným zařízením ChromecastAnoAno
Zvuková technologie YAMAHAVestavěné audio 2.1, 2 × 5 W stereo, 1 × 10 W basVestavěné audio 2.1, 2 × 5 W stereo, 1 × 10 W bas
HDMI● 2 × eARC/ARC● 2 × eARC/ARC
Rozlišení4K PRO-UHD4K PRO-UHD
Jas3 600 lumenů3 600 lumenů
Životnost zdroje světla (úsporný/normální režim)10 let110 let1

 Společnost Epson rozšířila řadu EpiqVision o nový domácí a cenově dostupný model EH-LS650. Tento nejnovější inteligentní laserový televizní projektor s obrazem 4K PRO-UHD je nabitý luxusními zvukovýmia obrazovými funkcemi, poskytuje široké možnosti připojení a snadnou instalaci pro bezproblémové sledování všemi členy rodiny. Jeho elegantní zjednodušená konstrukce a moderní provedení jsou vhodné i do malých domácností a snadno tak nahradí běžnou televizi.

Černý nebo bílý model EH-LS650 poskytuje velký obraz, pohlcující domácí zážitek s možností streamování přes Android TV, vestavěný Chromecast a působivou zvukovou kvalitu zajištěnou technologií YAMAHA. Celkově dostanete jednoduše ovladatelné zařízení poskytující obsah na vyžádání, které lze snadno sdílet a používat kdekoliv.

Vestavěné zařízení Chromecast je platforma, která vám umožňuje streamovat oblíbený obsah z telefonu, tabletu nebo notebooku přímo do projektoru. Lze ji snadno ovládat pomocí známých aplikací z telefonů a tabletů iPhone®, iPad® a Android, notebooků se systémy Mac® nebo Windows® nebo zařízení Chromebook[2].

Vestavěné 20W reproduktory YAMAHA jsou stylově umístěny v těle projektoru a mohou fungovat i jako samostatné inteligentní reproduktory. Díky Android TV navíc projektor nabízí tisíce filmů, pořadů a her prostřednictvím služeb Google Play, YouTube a mnoha dalších populárních aplikací[3].

Z velmi krátké vzdálenosti od projekční plochy umožňuje technologie 3LCD zobrazovat jasný obraz až do úhlopříčky 120”. Obraz ve 4K PRO-UHD je velký, ostrý a ideální ke sledování filmů, každodenního televizního obsahu nebo sportovních pořadů, přičemž vstupní odezva nižší než 20 ms[4] je skvělá také pro hraní her.

Funkce plug-and-play usnadňují instalaci pomocí aplikace Epson Setting Assistant, která automaticky nastaví obrazovou korekci s použitím kamery vašeho smartphonu.

Matěj Kopecký, Business Account Manager VP ve společnosti Epson Europe CZ & SK, říká: „Náš nejnovější přírůstek do rodiny EpiqVision je stylový a zároveň cenově dostupný projektor EH-LS650, který je určen pro zábavu s rodinou a přáteli. Nejen že skvěle vypadá, ale také má skvělý zvuk. Nikdy nebylo snazší nahradit televizi a získat skutečně skvělý a velký obraz, který si bude užívat celá rodina.“

O společnosti Epson

Společnost Epson je globální technologický lídr, jehož filozofie efektivních, kompaktních a precizních inovací obohacuje životy a pomáhá vytvářet lepší svět. Společnost se zaměřuje na řešení společenských otázek prostřednictvím inovací v oblastech domácího, firemního, komerčního a průmyslového tisku, výroby, projekce a zároveň životního stylu. Cílem společnosti Epson je do roku 2050 dosáhnout uhlíkové neutrality a eliminovat používání vyčerpatelných podzemních zdrojů, jako jsou ropa a kovy.

Globální korporace Epson Group vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku dosahuje ročních prodejů v hodnotě přes 1 bilion JPY.

global.epson.com

Environmentální vize 2050 –  http://eco.epson.com/

[1] Údaje vycházejí z každodenního sledování obsahu po dobu pěti hodin, v ekonomickém režimu.

[2] Vysílání je optimalizováno pouze pro vybrané služby. Kvalita streamování jiného obsahu se může lišit. Podporované operační systémy a zařízení: Android 2.3 a vyšší, iOS® 7 a vyšší, Windows®7 a vyšší, Mac OS® 7 a vyšší a Chrome OS (verze 38 nebo vyšší).

[3] Google, Android, YouTube, Android TV a další značky jsou ochrannými známkami společnosti Google LLC. Někteří poskytovatelé obsahu mohou vyžadovat předplatné.

[4] Pro měření vstupní odezvy neexistuje oficiální standard. Toto měření se provádí na základě metody stanovené společností Epson. Upozorňujeme, že každý výrobce měří vstupní odezvu nezávisle podle vlastní metodiky, a proto ji doporučujeme používat jen pro referenci. Vstupní odezva projektoru bývá odlišná v závislosti na rozdílech vstupního signálu, nastavení atd.

Napsat komentář

%d bloggers like this: