Přední inovativní značka v oblasti inteligentního čištění a domácích zařízení, Dreame Technology, oficiálně vstupuje na český a slovenský trh. Značka spouští prodej svých produktů na e-shopech Alza.cz a Alza.sk.

Dreame Technology, založená v roce 2015, je inovativní společností s vizí „zlepšit kvalitu života uživatelů po celém světě“. Společnost se zaměřuje na vysoce kvalitní čistící přístroje využívající nejnovější technologie. Do portfolia značky patří tyčové vysavače, robotické vysavače a mopy, ale i vysoušeče vlasů.

Dreame je známa svým důrazem na inovace a výzkum a vývoj. Společnost má více než 150 patentů v oblasti čisticích technologií a je považována za průkopníka v oblasti bezdrátových vysavačů. Její výrobky jsou uznávány a oceněny na mezinárodní úrovni za svůj design. Je držitelem několika ocenění jako je Red Dot Design Award nebo Golden Pin Design Award. Na konci roku 2017 se Dreame stala součástí ekosystému značky Xiaomi.

„V Dreame jsme nadšení z toho, že můžeme konečně přinést své přední technologie a inovativní produkty na český a slovenský trh ve spolupráci s e-shopem Alza,“ řekla XingJiang, Regionální marketingová managerka značky. „Věříme, že naše výrobky budou přínosem pro každou domácnost, zlepší každodenní úklid a přispějí k vytvoření lepšího a čistšího životního prostředí pro naše zákazníky.“

O společnosti Dreame Technology

Společnost Dreame Technology byla založena v roce 2015 a je inovativní společností zaměřenou na spotřební produkty, která se specializuje na chytré čisticí přístroje pro domácnost s vizí zlepšovat životy pomocí technologie.

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu. Pro více informací navštivte www.dreametech.com.

Napsat komentář