SledovaniTV bude o víkendu prodávat dárkové poukazy s 50% slevou. Zájemci tak mohou od 25. do 27. 11. získat balíček Základ na tři, šest či dvanáct měsíců za výhodnou cenu. Akce bude platná na e-shopu daruj.sledovanitv.cz pro Česko a daruj.sledovanietv.sk pro Slovensko.

Do oblíbené slevové akce Black friday se letos SledovaniTV zapojí prodejem dárkových poukazů. Ty mohou zájemci zakoupit na českém či slovenském e-shopu po celý víkend se slevou 50 %. Poukazy jsou nabízené ve třech variantách na 3, 6 a 12 měsíců a vztahují se na balíček Základ.

Balíček Základ zahrnuje více než 100 televizních kanálů, funkce zpětného přehrávání až na 7 dní a 25 hodin pro uložení nahrávek filmů, seriálů či televizních pořadů. Samozřejmostí je vysoké rozlišení vysílaného obrazu a dostupnost aplikací pro širokou škálu zařízení.

Ceny voucherů v Black friday na SledovaniTV CZ

Délka předplatnéhoBěžná cenaAkční cena
3 měsíce599 Kč299 Kč
6 měsíců1194 Kč599 Kč
12 měsíců2388 Kč1194 Kč

 

Ceny voucherů v Black friday na SledovanieTV SK

Délka předplatnéhoBěžná cenaAkční cena
3 měsíce22,79 €11,99 €
6 měsíců44,94 €22,49 €
12 měsíců89,88 €44,99 €


„Poukaz na předplatné naší služby je oblíbeným dárkem nejen pod stromeček. Zákazníci mohou získat dlouhodobé předplatné za neopakovatelnou cenu. Minulý rok měla akce na Black friday velký úspěch, proto jsme se rozhodli ji letos zopakovat. Věříme, že sleva 50 % je pro zájemce opravdu atraktivní,“
 říká Head of Marketing společnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

O SledovaniTV

SledovaniTV je IPTV, neboli internetová televize, která nabízí více než 200 televizních kanálů a přes 100 rádiových stanic. Televizní vysílání lze pauzovat, přetáčet, služba umožňuje také zpětné zhlédnutí v délce až 30 dnů. Přepínat lze i mezi jazykovými stopami, titulky i různou kvalitou vysílání od SD po 4K. SledovaniTV funguje také jako virtuální videorekordér, k dispozici je až 120hodinový prostor pro záznam televizního programu.

Aplikace SledovaniTV je dostupná v celé řadě různorodých zařízení. Stáhnout ji lze pro vybrané modely chytrých televizí od Samsungu, LG, Panasonicu, Hisense a také od výrobce Vestel (např. Toshiba, JVC, Sencor). Dále v televizích a set-top boxech se systémem AndroidTV od jakéhokoliv výrobce (např. Sony, TCL, Philips, Sharp, Thompson). Novinkou je aplikace pro Amazon Fire TV Stick, samozřejmostí je také podpora Chromecastu a Apple TV.

Na televizi se lze dívat na počítači v prohlížeči a také na mobilech a tabletech se systémem iOS a Android. Zkrátka nepřijdou ani majitelé telefonů s operačním systémem Windows, či mobilů značky Huawei a Honor. Absolutní vychytávkou je aplikace pro chytré hodinky Apple Watch, ve které lze listovat v TV programu nebo poslouchat rádia. SledovaniTV funguje v síti kteréhokoliv internetového poskytovatele nejen v ČR, ale v celé Evropské unii.

SledovaniTV poskytuje IPTV jak konečným uživatelům, tak spolupracuje s více než 700 lokálními internetovými poskytovateli v ČR a na Slovensku a soustředí se na expanzi do zahraničí.

Napsat komentář