Další ocenění pro HONOR 70! Stylový foto mobil a poslední novinka HONOR 70 získal prestižní ocenění EISA (Expert Imaging and Sound Association), ve spotřebiteli ostře sledované kategorii „NEJVÝHODNĚJŠÍ NÁKUP 2022-2023“. Sdružení 60 nejrespektovanějších mezinárodních odborných časopisů uděluje ceny nejlepším produktům sezóny už 40 let. Porota ocenila nadstandardní fotografickou výbavu za velmi dostupnou cenu. HONOR 70 se tak po právu stal tím nejlepším nákupem této sezóny.

„HONOR 70 zacílil přesně na potřeby spotřebitelů, zároveň za velmi dostupnou cenu, to se v kategorii mobilních telefonů příliš často nestává. Je tak opravdu nejvýhodnějším nákupem této sezóny. Mobilní telefon s Androidem s velmi silnou foto výbavou včetně ultra širokoúhlého snímání, spolu s hloubkovým senzorem, nabízí nejlepší fotografickou kvalitu ve své kategorii. Toto se značce HONOR opravdu povedlo,“ zdůvodnila odborná porota své rozhodnutí.

Dva hlavní fotoaparáty i unikátní funkce natáčení videí

HONOR 70 se pyšní opravdu silnou foto výbavou. Oproti jiným mobilním telefonům disponuje hned dvěma hlavními fotoaparáty. 54MPx kameru doplňuje ještě 50MPx ultra širokúhlý a makro fotoaparát zároveň, do které se pomocí zapojení umělé inteligence umí velmi rychle přepnout.

Už předchozí generace disponovala unikátními vychytávkami pro natáčení videí jako je např. tzv. duální natáčení, tedy na jeden záběr natáčíte více videí, např. na selfie a zadní kameru naráz. HONOR 70 navíc umí tzv. Sólové vystřižení, kdy natáčíte skupinku lidí i jednotlivce zároveň naráz jedním kliknutím.

„Tento smartphone běžící na operačním systému Android s trojitým fotoaparátem, který podporuje širokoúhlé a ultraširokoúhlé snímání, spolu s hloubkovým senzorem, nabízí nejlepší fotografickou kvalitu ve své třídě. Nechybí dokonale vyvážený 6,67″ (169mm) 120Hz OLED displej, nejnovější čip 6nm procesor Qualcomm Snapdragon 778G Plus 5G a 66W rychlonabíjení. Cenová relace předčí hardwarové provedení, které se může pochlubit moderním tenkým povrchem s jemnými křivkami. Toto se značce HONOR opravdu povedlo,“ uvádí asociace EISA.

O asociaci expertů EISA

EISA (Expert Imaging and Sound Association) je sdružení aktuálně 61 nejrespektovanějších mezinárodních odborných časopisů CE. Tato periodika a webové stránky přinášejí pravidelné a nezávislé technické recenze nových produktů a pokrývají celou oblast spotřební elektroniky. Členské časopisy nyní zasahují mimo Evropu do více než 30 zemí, včetně USA, Kanady, Austrálie, Japonska, Hongkongu a Indie, a přispívají svými zkušenostmi do jedné nebo více ze šesti expertních skupin EISA: Fotografie, Mobilní zařízení, Hi-Fi, Domácí divadelní zvuk, Displej a video domácího kina a Elektronika do auta. Ocenění EISA každoročně oceňují nové produkty, které kombinují nejpokročilejší technologii a žádoucí funkce s nejlepším výkonem ve své třídě.

Kompletní zprávu o ocenění najdete na oficiálním webu EISA:

https://eisa.eu/awards/honor-70/

Více informací o foto mobilu HONOR 70 včetně oficiálních českých prodejců najdete webu HONOR:

https://www.hihonor.com/cz/phones/honor-70/

HONOR je v plné síle zpět

Značka HONOR se zavázala být globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého. Dnes má HONOR více jak 10 000 zaměstnanců, z nichž větší polovina pracuje na výzkumu a vývoji (R&D), čtyři vývojové instituce, více než sto inovačních laboratoří po celém světě, a podal už přes 5500 patentových žádostí. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., s nimiž společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru, a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce.

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Napsat komentář