Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, rozšiřuje oceňovanou řadu headsetů o nový cenově dostupný model Arctis Nova 4. Bezdrátový headset je nabízen ve variantách pro PC, Xbox i PlayStation s možností připojení dalších platforem typu Mac, Switch či mobilních zařízení.

SteelSeries uvádí na trh bezdrátový headset pro hraní a poslech hudby za dostupnou cenu. Model Arctis Nova 4 přináší stejně kvalitní propracovaný Hi-Fi zvukový výkon využívající Nova Acoustic Systém jako jeho předchůdci. Kvalitu dále umocňuje aplikace Sonar s profesionálním ekvalizérem.

SteelSeries Arctis Nova 4 disponuje originálně navrženými výkonnými Hi-Fi měniči, které v kombinaci se softwarem poskytují hráčům prvotřídní 360° prostorový zvuk, který lze dále vylepšovat právě prostřednictvím aplikace Sonar. SteelSeries Sonar je součástí celého ekosystému SteelSeries GG a nabízí první profesionální parametrický ekvalizér určený hráčům. Uživatelé mají možnost si vybrat z několika předvolených profilů specifických pro jednotlivé hry a různé ekvalizéry vytvořené esportovými profesionály.

Komunikace je klíčovým faktorem pro týmové hry, streamování nebo hovor přes Discord, Zoom, Teams či mobilní zařízení. Zatažitelný mikrofon ClearCast druhé generace je vybaven funkcí Noise Canceling, která využívá AI algoritmů pro eliminaci okolního hluku až o 25 dB.

Pohodlné provedení a kvalitní materiály zajišťují celodenní pohodlí ať už headset hráč využívá v herním doupěti, na cestách, poslouchá hudbu, sleduje filmy nebo telefonuje. ComfortMAX systém je reprezentován nastavitelným hlavovým mostem s flexibilní čelenkou, otočnými náušníky s paměťovou pěnou a celkově lehkou konstrukcí o hmotnosti pouhých 262 g.

Vysokorychlostní bezdrátové připojení Quantum 2.0 zaručuje instantní zvuk bez zpoždění. USB-C adaptér pak toto bezdrátové připojení přináší do všech zařízení včetně PC, Mac, PlayStation, Xbox (pouze model Nova 4X), Switch a mobilních zařízení.

Jednotlivé modely budou celosvětově dostupné prostřednictvím SteelSeries.com nebo u lokálních prodejců za ceny:

  • SteelSeries Arctis Nova 4P pro PlayStation za 129,99 euro
  • SteelSeries Arctis Nova 4X pro Xbox za 129,99 euro
  • SteelSeries Arctis Nova 4 pro PC za 129,99 euro
  • Aplikace SteelSeries Sonar Audio Suite je zdarma ke stažení na webové stránce com/gg/sonar

O SteelSeries

SteelSeries je celosvětově známou značkou a lídrem v oblasti herních, konzolových a esport periferií zaměřených na prémiovou kvalitu, inovace a funkčnost. Společnost SteelSeries byla založena v roce 2001 a neustále posouvá výkon příslušenství na vyšší úroveň, a to díky inovacím a technologiím, které představuje jako první na trhu, a které umožňují hráčům hrát lépe, trénovat déle a čelit výzvám. SteelSeries je předním podporovatelem esportu a soutěžního hraní, spojuje hráče a podporuje smysl pro komunitu a cílevědomost. Právě Steelseries komunita profesionálních hráčů a herních nadšenců je hnací silou společnosti, ovlivňuje návrhy a výrobu každého jednoho produktu a ekosystému v aplikaci SteelSeries GG. Pod křídy SteelSeries jsou značky KontrolFreek, lídr v oboru kvalitního příslušenství pro ovladače, a Nahimic, lídr v oblasti 3D zvukových řešení pro hraní her. V roce 2022 se SteelSeries připojila do skupiny GN, světového lídra v oblasti inovativních a inteligentních audio a video komunikačních řešení prodávaných v přibližně 100 zemích světa. SteelSeries najdete na sociálních sítích Facebook @SteelSeries, Instagram @SteelSeries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.

Napsat komentář