Společnost Acer dnes oznámila rozšíření vývojářských nástrojů pro svou špičkovou technologii SpatialLabs™, která poskytuje více možností pro vývoj stereoskopických 3D zážitků bez brýlí na zařízeních Acer SpatialLabs Pro. Díky nové podpoře zásuvného modulu Unity mohou vývojáři z různých odvětví a postupů využívat zařízení SpatialLabs Pro při vytváření stereoskopického 3D obsahu a aplikací. Provozní prostředí OpenXR společnosti Acer pro zařízení SpatialLabs bylo certifikováno, což vývojářům umožňuje používat protokoly OpenXR při vytváření stereo 3D obsahu a aplikací na komerčních displejích SpatialLabs. Acer SteamVR Bridge pomáhá vývojářům VR aplikací uvolnit potenciál stereo 3D, aby mohli při používání zařízení SpatialLabs Pro poskytovat lepší pohlcující zážitky.

Vývojářský program Pro Suite: Zásuvný modul Unity

Společnost Acer zahájila podporu zásuvného modulu Unity a rozšířila tak jeho dosah na další tvůrce v různých oblastech, včetně vzdělávání, architektury, stavebnictví, lékařství a dalších, spolu se zásuvným modulem Unreal. Vzhledem k tomu, že se jedná o široce používanou platformu pro tvorbu stereoskopického 3D obsahu a aplikací, může více profesionálních vývojářů využívat stávající nástroje a vertikály zásuvného modulu Unity, které jim pomohou vylepšit jejich zážitky a prezentovat jejich modely ve skutečné 3D podobě na zařízeních Acer SpatialLabs Pro bez nutnosti používat specializované brýle.

Acer OpenXR Runtime

Společnost Acer úspěšně dosáhla shody s OpenXR Runtime, takže zařízení SpatialLabs Pro jsou kompatibilní s OpenXR. Jako dlouholetý člen a přispěvatel pracovní skupiny Khronos OpenXR se společnost Acer hlásí k otevřeným standardům a je odhodlána budovat přístupný ekosystém pro svá hardwarová řešení.

Nejnovější milník společnosti Acer je přínosem pro komunitu vývojářů rozšířené reality (XR), protože jim zpřístupňuje další možnosti zařízení pro prezentaci jejich výtvorů ve stereoskopickém 3D s vysokým rozlišením a bez brýlí. Tvůrci obsahu a aplikací mohou využívat součinnost multiplatformního a vysoce výkonného rozhraní API OpenXR pro rychlejší inovace a rozsáhlých zkušeností společnosti Acer s poskytováním pohlcujících stereoskopických 3D obrazů prostřednictvím svého řešení SpatialLabs. Uživatelé zařízení Acer SpatialLabs Pro mají k dispozici také běhové prostředí OpenXR, které umožňuje využívat aplikace kompatibilní s OpenXR, například AutoDesk VRED a  Blender.

Acer SteamVR Bridge

Díky vlastnímu ovladači SteamVR Bridge společnosti Acer mohou vývojáři VR aplikací, od virtuálních prohlídek po umělecké výstavy a vzdělávací obsah, převést své výtvory na zařízení Acer SpatialLabs Pro a poskytnout uživatelům úchvatný obraz a přehlednost, aniž by potřebovali náhlavní soupravy VR. Uživatelé zařízení SpatialLabs Pro mohou také využít můstek Acer SteamVR Bridge s NVIDIA Omniverse™, který zefektivní pracovní postupy a rozšíří jejich možnosti zobrazení pro vylepšenou stereo 3D projekci komplexní grafiky, vizuálních efektů a simulací.

Navštivte stránky SpatialLabs Developer site, kde najdete další informace o nejnovějších aktualizacích, a vyzkoušejte si zařízení SpatialLabs Pro na vlastní kůži, protože bude vystaveno na veletrhu COMPUTEX od 30. května do 2. června 2023 na stánku č. 1. M0820, 4F, hala 1, Taipei Nangang Exhibition Center na Tchaj-wanu. 

O společnosti Acer

Společnost Acer, která byla založena v roce 1976, patří mezi přední světové společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií a působí ve více než 160 zemích. Společnost Acer se vyvíjí spolu s průmyslem a měnícím se životním stylem a zaměřuje se na vytvoření světa, ve kterém se hardware, software a služby vzájemně propojí, vytvoří ekosystémy a otevřou nové možnosti jak pro spotřebitele, tak pro podniky. 7 500 zaměstnanců společnosti Acer se věnuje výzkumu, návrhu, marketingu, prodeji a podpoře produktů a řešení, která překonávají bariéry mezi lidmi a technologií.

©2023 Acer Inc. Všechna práva vyhrazena. Acer a logo Acer jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Acer Inc. Ostatní ochranné známky, registrované ochranné známky nebo značky služeb, ať už uvedené nebo ne, jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechny nabídky se mohou změnit bez předchozího upozornění nebo závazku a nemusí být k dispozici prostřednictvím všech prodejních kanálů. Uvedené ceny jsou výrobcem doporučené maloobchodní a mohou se lišit v závislosti na lokalitě. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Napsat komentář