Programová nabídka SledovaniTV se v dubnu rozšířila o novou stanici WarnerTV.

Všichni uživatelé navíc budou moci sledovat kanály Viasat Nature, Viasat Explore a AMC po celý duben zcela zdarma.

Uživatelé služby SledovaniTV a SledovanieTV získají v dubnu zcela zdarma přístup k prémiovým kanálům Viasat Nature, Viasat Explore a AMC.

Na dokumentárních stanicích si mohou diváci rozšířit obzory díky nespočtu zajímavých titulů, jako jsou například Patagonie: Tajný ráj na Zemi, Zázraky Mexika, Mýtické ostrovy Nového Zélandu či Top Guns: Uvnitř královského letectva.

Třetí z promokanálů – AMC právě vysílá premiérové díly nejnovějšího seriálu ze světa The Walking Dead: Daryl Dixon – nový díl vychází od 8. dubna vždy v pondělí ve 22:00.

Stejně jako každý měsíc, ani v dubnu nechybí dárek pro naše stávající uživatele. Tento měsíc jim přinášíme oblíbené dokumentární stanice a také možnost sledovat pokračování seriálového hitu The Walking Dead, “ říká CSO společnosti SledovaniTV Michal Jura.

Sledování na 4 SmartTV nebo set-top boxech za 1 Kč

V dubnu budou mít uživatelé možnost sledovat službu na čtyřech chytrých televizích nebo set-top boxech pouze za 1 Kč na první měsíc. To ocení zejména početnější domácnosti. Pro lepší personalizaci mohou uživatelé využívat i profily, díky kterým si každý člen rodiny může vytvořit vlastní seznam oblíbených pořadů i kanálů.

Nová stanice Warner TV

Diváci české služby SledovaniTV mohou již nyní ve svém balíčku najít novou televizní stanici Warner TV. Ta na obrazovky přináší zejména na seriály a filmy. V prvních dnech budou dominovat snímky Smallville a Super drbna.

Na Slovensku tatio stanice nevysílá.

Grafické podklady najdete na sdíleném disku, stejně tak i náš press kit.

O SledovaniTV

SledovaniTV je IPTV, neboli internetová televize, která nabízí více než 200 televizních kanálů a přes 120 rádiových stanic. Televizní vysílání lze pauzovat, přetáčet, služba umožňuje také zpětné zhlédnutí v délce až 30 dnů. Přepínat lze i mezi jazykovými stopami, titulky i různou kvalitou vysílání od SD po 4K. SledovaniTV funguje také jako virtuální videorekordér, k dispozici je až 600hodinový prostor pro záznam televizního programu.

Aplikace SledovaniTV je dostupná v celé řadě různorodých zařízení. Stáhnout ji lze pro vybrané modely chytrých televizí od Samsungu, LG, Panasonicu, Hisense a také od výrobce Vestel (např. Toshiba, JVC, Sencor). Dále v televizních a set-top boxech se systémem AndroidTV od jakéhokoliv výrobce (např. Sony, TCL, Philips, Sharp, Thompson),Amazon Fire TV, RokuTV a samozřejmostí je také podpora Chromecastu a Apple TV.

Na televizi se lze dívat na počítači v prohlížeči a také na mobilech a tabletech se systémem iOS a Android. Absolutní vychytávkou je aplikace pro chytré hodinky Apple Watch, ve které lze listovat v TV programu nebo poslouchat rádia. SledovaniTV funguje v síti kteréhokoliv internetového poskytovatele nejen v ČR, ale v celé Evropské unii.

SledovaniTV poskytuje IPTV jak konečným uživatelům, tak spolupracuje s více než 700 lokálními internetovými poskytovateli v ČR a na Slovensku a soustředí se na expanzi do zahraničí.

Napsat komentář