Společnost SAP představuje novou nabídku pro středně velké zákazníky. GROW with SAP jim pomůže s nasazením cloudového ERP systému, který jim přinese vyšší rychlost zpracování dat, předvídatelnost a neustálé inovace. Zákazníci využívající novou nabídku získají stejnou sadu osvědčených postupů, která pomáhá globálním lídrům v jejich odvětví. Zároveň mohou těžit z rychlého nasazení systému a bezproblémových aktualizací.

„Nabídka ERP řešení od SAP již dlouho dává předním světovým společnostem přehled nad procesy napříč celým jejich podnikáním. S nabídkou GROW with SAP přinášíme i středně velkým firmám možnost posunout své podnikání na novou úroveň,“ říká Christian Klein, generální ředitel a člen představenstva společnosti SAP. „GROW with SAP jim dává flexibilitu a inovace, které jim pomohou uspět dnes i v budoucnu.“

Balíček GROW with SAP kombinuje řešení SAP S/4HANA Public Cloud s možnostmi rychlého nasazení systému, globální komunitou odborníků a bezplatnými vzdělávacími nástroji. Díky tomu mohou zákazníci začít pracovat s připraveným systémem již za čtyři týdny.

Součástí nové nabídky je i SAP Business Technology Platform. Ta umožňuje zákazníkům definovat vlastní procesy přímo v cloudu prostřednictvím nástroje SAP Build, v němž uživatelé vytvářejí podnikové aplikace, automatizují procesy a navrhují weby, aniž by museli umět programovat.

„Když vyvineme nový produkt, který nám běží v systému SAP S/4HANA Public Cloud, všem uživatelům se po pouhém stisknutí tlačítka zobrazí přesně stejné ceny, lokalizované názvosloví, údaje o produktu, dnešní prodeje a projekce prodejů na příští týden. Máme tak kompletní přehled o skladových zásobách, kapacitách nebo dodacích lhůtách,“ popisuje vlastní zkušenosti Guy Claesen, generální ředitel společnosti RIHO.

V rámci balíčku GROW with SAP se zapojí také globální partnerský ekosystém společnosti SAP, který bude zákazníkům pomáhat s implementací. Zákazníci se mohou spolehnout na kvalifikované experty, kteří jim poradí na základě jejich potřeb a cílů.

„Zeptejte se 100 firemních zákazníků, co potřebují, aby přenesli své systémy do cloudu, a 90 z nich vám odpoví, že jsou pro ně zásadní předvídatelný rozsah a časový rámec,“ vysvětluje Jason Mausberg, ředitel kanadské pobočky společnosti NTT Data, která působí i v České republice, a dodává: „Často je to strach z neznámého, který brání společnostem v dosažení jejich potenciálu. Abychom jim v tom pomohli, nabízíme jim osvědčené postupy pro nasazení systému s platformou, která je nákladově efektivní a škálovatelná.“

O společnosti SAP

Strategií společnosti SAP je pomoci každé firmě fungovat jako inteligentní podnik. Jako lídr na trhu podnikového aplikačního softwaru pomáhá SAP firmám všech velikostí a ve všech odvětvích fungovat co nejlépe: Zákazníci společnosti SAP vytvářejí 87 % celkového světového obchodu. Technologie strojového učení, internetu věcí (IoT) a pokročilé analytiky v SAP pomáhají proměnit podnikání zákazníků v inteligentní podniky. SAP pomáhá lidem a organizacím získat přehled o podnikání a podporuje spolupráci, která jim pomáhá udržet si náskok před konkurencí. SAP zjednodušuje podnikové technologie, aby mohli klienti využívat software SAP tak, jak chtějí. Komplexní sada aplikací a služeb SAP umožňuje zákazníkům z 25 odvětví po celém světě fungovat ziskově, neustále se přizpůsobovat a měnit věci k lepšímu. Díky globální síti zákazníků, partnerů, zaměstnanců a lídrů pomáhá SAP světu lépe fungovat a zlepšovat životy lidí. Další informace naleznete na www.sap.com.

Tento dokument obsahuje výhledová prohlášení, což jsou předpovědi, projekce nebo jiná prohlášení o budoucích událostech. Tato prohlášení jsou založena na současných očekáváních, prognózách a předpokladech, které podléhají rizikům a nejistotám, jež mohou způsobit, že se skutečné výsledky a výstupy budou podstatně lišit.  Další informace týkající se těchto rizik a nejistot lze nalézt v našich dokumentech předložených americké Komisi pro cenné papíry (SEC), mimo jiné v části Rizikové faktory ve výroční zprávě společnosti SAP na formuláři 20-F za rok 2020.

© 2022 SAP SE. Všechna práva vyhrazena.

Společnost SAP a další produkty a služby SAP zde uvedené, jakož i jejich příslušná loga jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti SAP SE v Německu a dalších zemích. Další informace o ochranných známkách a upozornění naleznete na https://www.sap.com/copyright.

Chcete-li si prohlédnout a stáhnout fotografie pro média, navštivte prosím www.sap.com/photos. Na této platformě najdete materiály ve vysokém rozlišení pro své mediální kanály. Chcete-li si prohlédnout videa s příběhy na různá témata, navštivte stránku www.sap-tv.com. Z této stránky můžete vkládat videa do vlastních webových stránek, sdílet videa prostřednictvím e-mailových odkazů a přihlásit se k odběru RSS kanálů ze SAP TV.

Napsat komentář