realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě, se chystá nově definovat standard segmentu s uvedením svého nového šampiona, realme C67. Tento nový přírůstek do řady C je vybaven 108Mpx fotoaparátem, 6nm čipsetem Snapdragon a převratnými funkcemi, které jej činí nepřekonatelným ve svém cenovém segmentu. realme C67 přináší komplexní mobilní zážitek za atraktivní cenu 4 999 Kč. Tento model se u nás bude prodávat ve verzi 8GB+256GB

图形用户界面  描述已自动生成

Značka realme oznámila, že v listopadu 2023 distribuoval 200 milionů kusů svých výrobků po celém světě, čímž se zařadil mezi pět nejrychleji rostoucích značek, které dosáhly milníku 200 milionů dodaných kusů. Tímto krokem oficiálně vstoupila do elitního „200 million Club‘. Od svých začátků jako start-upu se realme vypracovalo do mainstreamu a nyní je připraveno přinášet ještě lepší produkty pro mladé spotřebitele.

S cílem lépe porozumět potřebám mladých uživatelů jsme aktualizovali pozicionování naší značky, aby lépe odráželo náš závazek. Toto pozicionování je spojeno s naším posláním: Umožnit mladým lidem po celém světě zažívat technologické zážitky, které předčí jejich očekávání.

Pro rok 2024 jsme si stanovili jasný cíl: s novým mottem „Make it real“ a identitou značky vidíme Evropu nadále jako strategický trh pro naši společnost. Naším hlavním cílem pro tento rok je pevně se usadit v Top 4 a udržet pozici nejrychleji rostoucí značky v Evropě. K dosažení tohoto cíle hodláme posílit naši značku prostřednictvím zvýšených investic do marketingu a vývoje produktů. Také jsme odhodláni podporovat evropský sport, abychom společně oslavovali nezapomenutelné okamžiky s mladými lidmi a zlepšovali jejich zážitky moderními mobilními technologiemi.

Naše řada C nedávno dosáhla svého historického milníku – 100 milionů dodaných kusů. Model C55 se stal nejprodávanějším produktem roku 2023, přičemž objem jeho prodeje vzrostl denně o 300 %.

Naše strategická řada C prochází pozoruhodnou proměnou díky návratu legendárního šampiona: C67, který je historicky nejlepším představitelem této řady s největší modernizací.

Společnost realme představila nového šampiona C67, který splňuje čtyři základní standardy šampionů: fotoaparát, výkon, design a zážitek.

realme C67 se může pochlubit nepřekonatelným 108Mpx fotoaparátem s 3× zoomem v senzoru a největší velikostí snímače ve své cenové kategorii. Tato inovace umožňuje přímý výstup 108MPx snímků, což je nejvyšší počet pixelů ve svém cenovém segmentu, kde každý pixel aktivně přispívá k zpracování obrazu, díky čemuž jsou výsledné fotografie křišťálově čisté.

Technologie 3X In-sensor Zoom v realme C67 využívá 12 milionů pixelů umístěných uprostřed 108MPx snímače, což umožňuje zachování detailů bez jakýchkoli ztrát. Vedle toho realme C67 přináší také speciální funkci 3X Portrait, která je ideální pro fotografování lidí, přičemž zachovává ostrý obraz s přirozeně vypadajícím bokehem pro větší hloubku.

Díky největší velikosti snímače ve svém segmentu má realme C67 také vynikající možnosti nočního snímání s 132% nárůstem plochy snímání světla. To umožňuje uživatelům pořizovat fotografie s výjimečnými barvami, hloubkou a čistotou i za podmínek šeré noci.

C67 je vybaven čipsetem Snapdragon 685, který je prvním 6nm čipsetem Snapdragon v řadě realme C, a dosahuje působivého skóre Antutu 330 tisíc bodů. Čipset Snapdragon 685 je optimalizován pro výkon a efektivitu, aby byl provoz telefonu příjemně plynulý a stabilní i při náročných úkolech. Ve srovnání s realme C55 přináší realme C67 15% nárůst výkonu CPU a 10% nárůst výkonu GPU spolu s působivou hlavní frekvencí 2,8 GHz.

V porovnání s realme C55 nabízí realme C67 15% zvýšení výkonu CPU a 10% zvýšení výkonu GPU, spolu s impresivní hlavní frekvencí 2,8 GHz. Tato vylepšení zajistí ještě plynulejší a výkonnější provoz telefonu pro uživatele.

Pokud jde o displej a design, realme C67 je vybaven displejem o jasu 950nitů, což zajišťuje vynikající čitelnost i při přímém slunečním světle. Kromě toho je model C67 prvním telefonem ve své cenové kategorii, který se zbavil plastového rámu obrazovky, což je konstrukční prvek obvykle vyhrazený pro špičková vlajková zařízení kvůli své komplexnosti.

Když se podíváme na zadní stranu, C67 je k dispozici ve dvou barevných provedeních, a to Sunny Oasis a Black Rock, a má nejtenčí tělo s pouhými 7,59 mm tloušťky ve svém segmentu. Díky pokročilému procesu Gradient Coating s vlnovou délkou 420nm na zadní straně C67 vytváří telefon příjemné barevné efekty s hlubšími texturami a vrstvami, které jedinečným způsobem odrážejí a lámou světlo.

Model C67 je navržen s ohledem na potřeby mladých uživatelů a v jeho cenové kategorii poskytuje prvotřídní zážitek od hardwaru po software. Uživatelé mohou využívat interaktivní softwarové funkce díky aplikaci Mini Capsule 2.0. Při přehrávání hudby se jim zobrazí dynamická hudební okna, která umožňují ovládat hudbu a přepínat mezi skladbami pouhým přejetím doleva nebo doprava. Uživatelé mohou také dostávat dokonale načasovaná oznámení o počasí s živou animací počasí.

C67 rovněž nabízí všestranný mistrovský zážitek v každém dalším aspektu. Například disponuje špičkovou pamětí RAM o kapacitě 256 GB, což je průlomové v jeho segmentu, a špičkovou technologií NFC o 360° pro rychlé a pohodlné přejetí prstem. Dále je vybaven ultralinkovými duálními stereofonními reproduktory, které zaručují vynikající zvukový prožitek pro uživatele.

S novým průlomovým fotoaparátem, špičkovým výkonem, vynikajícím designem a plynulým uživatelským prostředím je Realme C67 připraven stát se lídrem v tomto segmentu a nastavit nový standard cenově dostupných smartphonů.

O společnosti realme:

realme je globální technologická společnost, která narušuje trh se smartphony tím, že zpřístupňuje špičkové technologie. Nabízí mladým spotřebitelům řadu chytrých telefonů a lifestylových technologických zařízení s prémiovými specifikacemi, kvalitou a designem, který určuje trendy. Společnost realme, založená v roce 2018 Skym Li a řídící se svým duchem „Dare to Leap“, se během pouhých tří let stala jedním z pěti největších hráčů na poli chytrých telefonů na 30 trzích po celém světě. realme expanduje na trhy po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Středního východu, Latinské Ameriky a Afriky, a má celosvětovou uživatelskou základnu čítající více než 160 milionů uživatelů. Další informace naleznete na adrese www.realme.com.

Napsat komentář