realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě, dnes představuje nejstylovějšího krále základní třídy realme C33 v České republice. Tento model, který zvyšuje laťku svého segmentu, přichází s elegantním a prémiovým designem a špičkovým fotoaparátem s rozlišením 50 Mpx. Tento stylový smartphone čerpá inspiraci z kovového pravoúhlého designu a je k dispozici v barvách Sandy Gold a Night Sea  4 299 Kč za variantu 4GB/64GB.

Stylový design, který vyniká

Na rozdíl od mnoha jiných smartphonů v tomto segmentu , zcela nový model realme se vymyká stylovým vzhledem a elegantním zpracováním. Využívá inovativní zpracování na úrovni mikronů a technologii laserové litografie k vytvoření jedinečného reflexního vzoru na zadním panelu, což při pohledu z různých úhlů vytváří dynamický vizuální efekt. Kromě toho je model C33 potažen třpytivým a rozjasňujícím pískovým kompozitem, který napodobuje texturu tekoucí vodní struktury.

Zaměříme-li se na použité materiály, realme C33 používá pro konstrukci zadního krytu vysoce odolné materiály, plasty PC a PMMA, které nabízejí průsvitný vizuální efekt a zajišťují odolnost. Design novinky věnuje pozornost detailům tím, že je vybaven uni-cover zadním panelem s prémiovým pravoúhlým tělem. Model C33 má 8,3mm ultratenké tělo, které zajišťuje lehké a pohodlné držení v ruce.

Realme C33 se dodává ve dvou barevných variantách, z nichž si uživatelé mohou vybrat – Sandy Gold a Night Sea.

Zatímco varianta Sandy Gold nabízí poutavou festivalovou atmosféru, varianta Night Sea je decentní, elegantní a hodí se ke každodennímu stylu svých uživatelů.

50MPx s nejlepšími softwarovými výhodami

realme C33 poskytuje nejlepší kvalitu fotoaparátu ve své třídě a je vybaven 50MPx hlavním fotoaparátem s umělou inteligencí. Uživatelé mohou při rozlišení 50MPx pořizovat vysoce kvalitní záběry s neuvěřitelnými detaily. Kromě toho telefon nabízí noční režim, režim HDR, časosběrné snímky, režim panoramatického pohledu a další funkce pro zachycení celé řady inspirativních životních okamžiků.

Model je také vybaven algoritmem Couple HDR (CHDR) pro zlepšení kvality fotografií. Při nepříznivých světelných podmínkách je díky kombinaci až pěti snímků dosaženo bohatých detailů.

Solidní všestranný přístroj, který zvyšuje zážitek na všech frontách

realme C33 nabízí 6,5 palcový (16,5cm) displej. Až 37 dní pohotovostního režimu ve spojení s 5000mAh baterií poskytne uživatelům dlouhotrvající zábavu. Ultraúsporný režim nabízí až 1,8 hodiny volání při 5% stavu baterie.

Model C33 je poháněn procesorem Unisoc T612 a systémem UFS 2.2, který nabízí rychlý a plynulý systém, a je také prvním modelem řady C, který nabízí systém Android 12 již z výroby. Produkt také podporuje rychlý boční snímač otisků prstů pro větší bezpečnost.

O společnosti realme

Realme je technologická značka, která se specializuje na poskytování technologických produktů s komplexním vynikajícím zážitkem pro globální uživatele. Společnost realme byla založena v roce 2018 a je nejrychleji rostoucí značkou chytrých telefonů v Evropě v roce 2021; a nejrychlejší značkou chytrých telefonů, která kdy v historii dosáhla 100 milionů dodávek.

Ambicí společnosti realme je udávat trendy a poskytovat lidem produkty, které zaručují nezapomenutelné zážitky. Zavázali jsme se vytvářet chytrý, propojený a trendy životní styl pro mladé, demokratizujeme špičkové technologie a poskytujeme nejlepší technologické produkty v každém cenovém segmentu.

Společnost realme spustila ekosystém realme TechLife, podporovaný strategií 1+5+T, který se soustředí na chytré telefony a rozšiřuje se na 5 klíčových kategorií chytrých televizorů, nositelné elektroniky, TWS, notebooků a tabletů a technologických produktů značky realme TechLife® ve 3 kategoriích Smart Life Care, Smart Entertainment a Smart Connect. realme vyvíjí další technologické produkty s inovativními partnery, aby obohatila ekosystém realme TechLife.

Více informací o společnosti realme naleznete na www.realme.com

Napsat komentář

%d bloggers like this: