Šílenými sluchátky Razer Hammerhead Pro HyperSpeed dnes přední světová lifestylová značka pro hráče – Razer™ – zvýšila laťku v oblasti bezdrátového zvuku. Tato špičková sluchátka nabízejí jedinečnou svobodu zvuku s mimořádně nízkou latencí a všestrannost na různých platformách, včetně PC, PlayStation, smartphonů a kapesních zařízení, jako jsou Nintendo Switch nebo Steam Deck. S průlomovými funkcemi, jako jsou nastavitelné aktivní potlačování hluku, rychlé bezdrátové nabíjecí pouzdro a přizpůsobitelné osvětlení Razer Chroma™ RGB, posouvají Hammerhead Pro HyperSpeed svobodu zvuku do nových výšin.

„Razer je odhodlán posouvat hranice možností v oblasti her. S Hammerhead Pro HyperSpeed hráčům nabízíme nejen další pár bezdrátových sluchátek, ale zároveň odpovídáme na volání po přesnosti, výkonu a multiplatformní všestrannosti, které se v herní komunitě ozývá už dlouho,“ řekl Alvin Cheung, Senior viceprezident hardwarové divize Razeru. „Hnací silou tohoto inovativního řešení jsou špičková technologie Razeru a hluboké porozumění potřebám hráčů. Jde o to, aby zažili hráči své oblíbené hry ve zcela nové dimenzi, s natolik pohlcující a realistickou kvalitou zvuku, že promění každé hraní ve skutečně epické střetnutí.“

Zvuk s certifikací THX® – zlatý standard kvality zvuku

Sluchátka Hammerhead Pro HyperSpeed jsou navržena pro ty, kteří vyžadují špičkovou kvalitu zvuku, a získala certifikaci THX®, která je mezinárodně uznávanou zárukou vysoké kvality, konzistence a zvukového výkonu.

Certifikační program THX pro sluchátka věnuje detailní pozornost konzistentní frekvenční odezvě, nízkému zkreslení a výjimečné izolaci okolních zvuků. Certifikace THX vychází z průmyslových standardů vyvíjených během čtyř desetiletí používání vlastních testovacích metod a představuje důkladný proces prováděný za účasti špičkových zvukových inženýrů. Úspěch Hammerhead Pro HyperSpeed při dosahování tohoto standardu je známkou špičkové konstrukce a funkční výbavy výrobku. Spotřebitelé, kteří vidí tuto známku věrnosti zvuku, si mohou být hned po rozbalení z krabice jisti kvalitou výrobku.

Zvyšování konektivity mezi platformami

Použitím hardwarového klíče Razer HyperSpeed Wireless Dongle rozšiřuje Hammerhead Pro HyperSpeed hranice skutečného bezdrátového zvuku. Tato jedinečná funkce snadno překonává propast mezi zařízeními bez vlastních zvukových funkcí Bluetooth a zve je do říše nespoutaných zvukových zážitků. Vše, co musí hráči udělat, je připojit HyperSpeed Wireless hardwarový klíč ke svému PlayStation, Nintendo Switch, Steam Deck nebo PC a hned si mohou užívat dokonalé 2,4 GHz připojení.

Rozšířená kompatibilita sluchátek zdůrazňuje jejich roli nepostradatelného prostředku pro pohodlné a vylepšené propojení platforem.

Bezdrátová technologie Razer™ HyperSpeed

Průkopnická bezdrátová technologie HyperSpeed Wireless od Razeru poskytuje Hammerhead Pro HyperSpeed impozantní zvukový výkon a s 2,4 GHz hardwarovým klíčem dosahují tato sluchátka špičkového zvukového výkonu s nízkou latencí menší než 40ms.

Například herní režim se u Bluetooth nijak nezpomaluje a zajišťuje solidní výkon s latencí jen kolem 60 ms. Díky kompatibilitě s Bluetooth 5.3 zajišťují Hammerhead Pro HyperSpeed plynulé připojení k mnoha zařízením.

Plně nastavitelné hybridní aktivní potlačování hluku

Hammerhead Pro HyperSpeed jsou navržena tak, aby zlepšila ponoření do děje a povědomí o něm prostřednictvím nastavitelného hybridního aktivního potlačování hluku. Pokročilé mikrofony s funkcí zpětné vazby a dopředného hlídání monitorují okolní zvukové prostředí, což umožňuje uživatelům potlačovat hluk během vyžadujících soustředění herních sezení, nebo nastavit posuvník v aplikaci a řídit, kolik okolního zvuku chtějí dovnitř propustit.

Rychlé bezdrátové nabíjecí pouzdro

Hammerhead Pro HyperSpeed se dodávají s pouzdrem pro rychlé bezdrátové nabíjení kompatibilním s Qi technologií, které nabízí dalších 24 hodin výdrže baterie. Kompatibilní s Razer Charging Pads a dalšími bezdrátovými nabíječkami, nabízí také port typu C pro kabelové nabíjení.

Režim Nerušit při duálním bezdrátovém připojení

Režim Nerušit umožňuje potlačit Bluetooth notifikace během hraní s HyperSpeed, což umožňuje uživatelům soustředit se na svou hru nebo práci. Při připojení telefonu a dalšího zvukového zdroje přes Bluetooth lze režim přepnout tak, aby se zabránilo přerušování poslechu hovory a textovými zprávami.

Poháněno technologií Razer Chroma™ RGB

Díky téměř 16,8 milionům barev, nespočtu vzorů a dynamickým světelným efektům ve hře, nabízí Hammerhead Pro HyperSpeed přizpůsobitelné osvětlení a nekonečné stylové možnosti. Díky největšímu světovému ekosystému osvětlení pro herní zařízení se mohou uživatelé těšit na plné přizpůsobení RGB a hlubší ponoření do hry.

Razer Hammerhead Pro HyperSpeed je důkazem odhodlání Razeru inovovat a poskytovat hráčům nejpokročilejší zvuková řešení. Díky svým průkopnickým funkcím a bezkonkurenční všestrannosti jsou tato sluchátka navržena tak, aby nově definovala standardy pro skutečný bezdrátový herní zvuk.

Více informací o Razer Hammerhead Pro HyperSpeed naleznete na Razer.com.

CENA & DOSTUPNOST

199,99 USD / 219,99 € MSRP

Razer.com, RazerStores & Autorizovaní prodejci – 30. května 2023

INFORMACEO PRODUKTU

Informace o produktu ke stažení zde.

Napsat komentář