Vzhledem k tomu, že se na pultech zanedlouho objeví Street Fighter 6 a na obzoru je další éra bojových her, chceme vám ukázat nejnovější zbraň, která již brzy změní pravidla hry: Razer Kitsune. Jde o optický arkádový tlačítkový ovladač určený pro konzoli PlayStation®5 a PC*, který nově definuje způsob, jak prožíváte bojové hry.

Razer Kitsune není tradiční arkádový joystick. Spíš jde o vyvinutý, mimořádně přesný arkádový ovladač s přesným rozložením čtveřicí tlačítek pro pohyb, za účelem eliminace chyb při zadávání a provádění optimálních příkazů. Rozlučte se s chybným chováním joysticku a přivítejte čistou a ostrou hru! Toto uspořádání čtveřicí tlačítek je pro profesionálního hráče bojových her nadcházejícím konkurenčním přínosem.

Můžete se zeptat, co se skrývá pod kapotou… Po oficiálním představení se s vámi podělíme o mnohem více, ale už teď vám můžeme prozradit, že jsme Kitsune vybavili našimi nejmodernějšími nízkoprofilovými lineárními optickými přepínači Razer™. S nižší výškou aktivace a bleskovou odezvou budete mít k dispozici rychlost a přesnost, které potřebujete k maximalizaci vašich kombinací a ovládání neutrální pozice. Konec s konvenčními tlačítky na standardních arkádových joysticcích; jsme tu proto, abychom se s komunitou bojových her podělili o naše dlouholeté zkušenosti s klávesnicovou technologii.

Klíčové je, že Razer Kitsune byl vyvinut v úzké spolupráci se společností Capcom, což zajišťuje, že nejen splňuje, ale i překonává potřeby hry na profesionální úrovni. Při dodržení všech standardů Capcom Pro Tour design Kitsune pečlivě dodržuje předpisy, včetně souladu s nejnovějšími pravidly pro simultánní opačné vstupy v kardinálních směrech. Díky tomu dodržování si Kitsune upevňuje své místo mezi výrobky, které splňuji turnajové podmínky a je připraven k použiti a hraní na nejvyšší úrovni soutěžních bojových her.

Chceme, aby Razer Kitsune byl dokonalým přenosným společníkem, ať už pro cestující profesionální hráče nebo pro časté účastníky místních turnajů. Je štíhlý a přenosný s tvarovým faktorem, který zajišťuje snadné skladování a nastavení; jeho bezpákový design se pohodlně vejde do vašeho batohu a jeho odpojitelný USB-C kabel eliminuje potíže s neustálým navíjením nebo odvíjením.

Brzy se s vámi podělíme o další podrobnosti, prozatím zůstaňte na přijmu!

Razer Kitsune je vyvinut v rámci oficiálního licenčního programu pro PlayStation® a po schválení finálního produktu společností Sony Interactive Entertainment bude fungovat s konzolí PlayStation®5.

*Kompatibilita s PC nebyla testována ani schválena společností Sony Interactive Entertainment. Loga „PlayStation“ a „PS“ Family jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Computer Entertainment Inc.

Napsat komentář

%d bloggers like this: