Včera vydané akční RPG Banishers: Ghosts of New Eden umožňuje majitelům GeForce RTX řady 40 využít NVIDIA DLSS 3 pro příjemnější zážitek ze hraní. Při rozlišení 4K a maximálním nastavení jim snímková frekvence zvedne v průměru 1,8×. Díky tomu je možné v tomto rozlišení s GeForce RTX 4090 a RTX 4080 SUPER překonat 144 FPS, GeForce RTX 4070 Ti SUPER umožňuje hraní při více než 120 FPS. S GeForce RTX 4070 SUPER se pak lze snadno přehoupnout přes hranici 100 FPS.

Do seznamu titulů s NVIDIA DLSS přibývají také Smalland: Survive the Wilds a Skull and Bones, které vcházejí s podporou DLSS 2.

Celkový přehled her s NVIDIA DLSS z tohoto týdne:

Dnes také vycházejí nové Game Ready ovladače optimalizované pro Skull and Bones.

O Game Ready ovladačích

Ovladače GeForce Game Ready poskytují nejlepší zážitek z oblíbených her, protože jsou optimalizovány ve spolupráci s vývojáři a důkladně testovány na tisících hardwarových konfiguracích PC sestav a notebooků pro dosažení maximálního výkonu a spolehlivosti.

Program ovladačů NVIDIA Game Ready Driver byl od základu vytvořen jako metoda, která má poskytnout nejlepší možný herní zážitek. Tento program staví na součinnosti s herními vývojáři a umožňuje pravidelné poskytování buildů her a ovladačů mezi oběma stranami ještě před vydáním. Díky úzké spolupráci na hledání optimalizací a řešení problémů a následné iteraci těchto buildů je zajištěno, že hry i Game Ready ovladače budou při vydání poskytovat nejvyšší kvalitu a výkon.

Doporučené odkazy:

Napsat komentář