Se zvukem o síle 10 W, voděodolným provedením a výdrží baterie 12 hodin je nový přenosný reproduktor RAZE Fusion od značky Niceboy ideální volbou pro všechny aktivní milovníky hudby. Kompaktní tělo a vícero způsobů přehrávání včetně FM rádia z něj dělá vhodného parťáka, ať už si chcete svou hudbu užít kdekoliv.

Kompaktní tělo, překvapivě silný zvuk

Nový bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE Fusion představuje spojení solidního zvuku o síle 10 W a kompaktního designu. Na jedno nabití vydrží hrát celých 12 hodin. Kompaktní, snadno přenosné tělo s voděodolným zpracováním podle standardu IPX4 z něj dělá ideálního společníka na zahradu, na dovolenou k moři i do batohu na výlet.

Reproduktor našlapaný funkcemi

S technologií Bluetooth 5.1 je bezdrátové připojení telefonu nebo tabletu dílem okamžiku. K zařízení pohodlně připojíte reproduktor i přes audio kabel s 3,5 mm jackem. K poslechu hudby ale není nutně potřeba jiné zařízení, reproduktor podporuje přehrávání i z paměťových microSD karet nebo USB disků. Niceboy RAZE Fusion nezapomíná ani na posluchače rádia. Reproduktor nabízí funkci FM rádia s frekvencemi 87.5MHz ~ 108MHz. Integrovaný mikrofon umožňuje handsfree telefonní hovory, takže můžete vyřídit hovor rovnou na místě.

Souhrn klíčových vlastností:

  • Přenosný bezdrátový reproduktor
  • Bezdrátový přenos pomocí Bluetooth 5.1
  • Zvuk s výkonem 10 W
  • Voděodolné tělo s krytím IPX4
  • Výdrž baterie až 12 hodin
  • FM rádio
  • Možnost přehrávání z microSD karty, USB disku i zařízení s připojením přes 3,5mm jack.
  • Mikrofon pro handsfree telefonní hovory

Reproduktor Niceboy RAZE Fusion pořídíte za 799 Kč.

Více informací na www.niceboy.eu

O značce Niceboy

První produkty uvedla značka Niceboy na evropský trh v roce 2016. Od té doby se stala úspěšnou nejen u nás, ale i v řadě dalších zemí Evropy. Ve vybraných kategoriích zaujímá přední příčky v prodejích a je jedním z lídrů na trhu. Mezi produkty značky Niceboy patří akční kamery, autokamery, různé typy sluchátek, přenosné reproduktory, fitness náramky, chytré hodinky a další. Novinky, které Niceboy v posledních letech představil, jsou ucelená řada gamingového vybavení ORYX a řada chytrých výrobků do domácnosti ION.

Napsat komentář