Více než 93 % zákazníků společnosti Motorola bez námahy otevře aplikaci fotoaparátu a pořídí fotografie bez použití dalších nastavení nebo úprav po pořízení snímku. S ohledem na to přidává společnost Motorola algoritmus automatického vylepšení Fotek Google do softwaru fotoaparátu u nových telefonů motorola edge 40 neo a moto g84 5G.

Uživatelé mohou v uživatelském rozhraní fotoaparátu přepnout možnost automatického vylepšení, aby po pořízení fotografie okamžitě vylepšili barvy a osvětlení. Po použití algoritmus založený na umělé inteligenci upraví složky každé fotografie, pečlivě analyzuje snímek a automaticky zlepší vyvážení bílé, expozici, světla, stíny, kontrast, sytost a další.

Efekt automatického vylepšení Fotek Google je jemný, ale působivý, a zpracování snímků probíhá automaticky na pozadí, takže se uživatel nemusí obávat, že by přišel o daný okamžik.

Kromě toho smartphony Motorola používají aplikaci Fotky Google jako nativní aplikaci pro všechny fotografie a videa, které automaticky organizuje tak, aby se v nich dalo vyhledávat podle osob, míst a věcí. Díky tomu mohou uživatelé své fotografie a vzpomínky vždy snadno najít a sdílet.

Právní prohlášení

Některé vlastnosti, funkce a specifikace produktu mohou být závislé na síti a podléhat dalším podmínkám a poplatkům. Všechny se mohou změnit bez předchozího upozornění. MOTOROLA a stylizované logo M jsou registrované ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. ©2024 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

O společnosti Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost z žebříčku Fortune Global 500 s obratem 70 miliard dolarů, která poskytuje služby zákazníkům na 180 trzích po celém světě. Zaměřujeme se na odvážnou vizi poskytovat chytřejší technologie pro všechny a vyvíjíme technologie, které mění svět a které každý den pohánějí (prostřednictvím chytrých telefonů a infrastruktury) a posilují (prostřednictvím řešení, služeb a softwaru) miliony zákazníků, a společně tak vytváříme inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost pro všechny a všude. Společnost Motorola Mobility LLC byla v roce 2014 převzata společností Lenovo Group Holdings. Motorola Mobility je dceřinou společností ve stoprocentním vlastnictví společnosti Lenovo a je zodpovědná za design a výrobu všech mobilních telefonů a řešení značky Moto a Motorola. Chcete-li se dozvědět více, navštivte https://www.lenovo.com a prečítěte si o nejnovějších zprávách prostřednictvím našeho StoryHub a Motorola Global Blog.

Napsat komentář

%d bloggers like this: