Světoví odborníci na konzistenci a přesnost barev z ústavu Pantone Colour Institute™ vyhlásili Barvu Pantone roku. Poukazují přitom na symbolický význam barev a současně ukazují, jak se v našich výběrech barev odrážejí události v naší kultuře daného období. Barva Pantone roku je vybírána na základě analýz globálních trendů a témat, které se objevují v průběhu roku, a zohledňuje veškeré společenské aspekty od módy přes marketing až po sociální sítě, a dokonce i politiku.

Celosvětově exkluzivní partnerství společnosti Motorola s Pantone v kategorii chytrých telefonů přineslo prolínání technologie a barev, které podporuje kreativitu, zpřístupňuje podmanivé zážitky a umožňuje zákazníkům vyjadřovat jejich osobnost. Motorola nyní v další fázi této mise představuje speciální edici chytrého telefonu motorola edge 30 fusion v Barvě Pantone roku 2023, odvážném odstínu PANTONE 18-1750 Viva Magenta, který začíná psát nový příběh.

Chytrý telefon motorola edge 30 fusion poskytuje výkony vlajkové lodi navzdory neuvěřitelně tenké konstrukci se sofistikovaným designem. Motorola edge 30 fusion je díky nejlepším komponentům ve své třídě, mezi něž patří 6,55“ displej pOLED s obnovovací frekvencí 144 Hz1 bez viditelných okrajů, platforma pro mobilní telefony Snapdragon® 888+ 5G a vyspělý 50MPx systém fotoaparátu s OIS, dokonalým průsečíkem výkonu a krásy – a perfektním nositelem Barvy Pantone roku 2023.

Kromě již probíhající spolupráce firmy Motorola v kategorii chytrých telefonů oznámila mateřská společnost Lenovo širší globální partnerství v technologické oblasti se společností Pantone. Díky němu budou v Barvě roku 2023 exkluzivně dodávány také počítače a tablety. Účastníky slavnostního vyhlášení Barvy roku společnosti Pantone čekal podmanivý zážitek v „Magentaversu“, do něhož vstoupili prostřednictvím chytrých brýlí Lenovo ThinkReality A3 s rozšířenou realitou. 

Význam barvy Viva Magenta

Barva Pantone roku 2023, Viva Magenta, vyjadřuje nadšené prolínání virtuálního a fyzického světa. Tento působivý odstín, který má své kořeny v červené barvě s chladným nádechem modré barvy, je inspirován přírodou a ve spojení s technologiemi odhaluje mnohačetné dimenze i nové způsoby tvorby. Tím, že se současně vyskytujeme v mnoha prostorech a na mnoha místech, smazáváme hranice mezi tím, co je hmatatelné a digitální, a vytváříme tak naši vlastní hybridní identitu. Právě tento vztah symbolizuje barva Viva Magenta, která také poukazuje na to, že spotřebitelé používají elektroniku jako doplněk svých rozmanitých osobností, a rozvíjejí tak mnohotvárné vyjadřování své vlastní individuality – to je pohled, který je v dokonalém souladu s étosem značek Lenovo a Motorola zaměřeným na posilování.

„Naše exkluzivní globální partnerství s Pantone v kategorii chytrých telefonů se posouvá do další fáze. Jsme jediným výrobcem chytrých telefonů, který uvádí na trh zařízení v Barvě Pantone roku 2023, a umožňuje tak spotřebitelům prozkoumávat, vytvářet a prolamovat hranice prostřednictvím technologie,“ řekl Ruben Castano, výkonný ředitel odpovědný za zákaznické zážitky a design ve společnosti Motorola, která je součástí koncernu Lenovo. „Tato barva věrně odráží kulturní vývoj, jímž právě procházíme, a těšíme se, že budeme v tomto působivém odstínu nabízet naše chytré telefony motorola edge 30 fusion na celém světě.“

„Je pro nás velkou poctou, že můžeme prozkoumávat ‚Magentaverse‘ společně se značkou Motorola a jejím chytrým telefonem motorola edge 30 fusion,“ řekla Elley Chengová, viceprezidentka a generální ředitelka společnosti Pantone. „Všechny nás spojuje přesvědčení, že design, inovace a osobní sebevyjádření dokáže vytvářet kreativnější řešení a rozvíjet budoucnost, která podporuje radost a optimismus.“ 

Výjimečné audiovizuální zážitky se sluchátky MOTO BUDS 600 ANC

Viva Magenta umožní uživatelům ponořit se do nových technologií, světů a zážitků. Motorola jim tuto cestu usnadní kombinací speciální edice chytrého telefonu motorola edge 30 fusion s novými sluchátky MOTO BUDS 600 ANC. Sluchátka MOTO BUDS 600 ANC disponují technologií Snapdragon SoundTM, která zajišťuje vynikající kvalitu zvuku. Sluchátka nabízejí také hybridní technologii aktivního potlačování okolního hluku. Posluchač si může užívat krystalicky čistého zvuku s vysokým rozlišením, a to kdekoli, ať se právě chystá zdřímnout v letadle, telefonuje na rušné ulici, nebo poslouchá hudbu v hlučné kavárně.

Mezi další funkce patří Bluetooth Multipoint. Uživatel si tak může připojit sluchátka ke dvěma zařízením současně. Google Fast Pairing umožňuje spárovat sluchátka s telefonem jedním poklepáním. Sluchátka se ukládají do pouzdra s bezdrátovým nabíjením. Výdrž akumulátoru mezi jednotlivými nabíjeními je až 28 hodin2.

Sluchátka MOTO BUDS 600 ANC se dodávají v odstínu PANTONE 19-2118 Winetasting, který skvěle doplňuje Barvu Pantone roku 2023 a speciální edici chytrého telefonu motorola edge 30 fusion. Výsledkem je okouzlující pár, jenž se stane novou základní součástí šatníku.

Speciální edice chytrého telefonu motorola edge 30 fusion v Barvě Pantone roku 2023, Viva Magenta, bude nabízena na vybraných trzích na celém světě. Sluchátka MOTO BUDS 600 ANC budou na vybraných světových trzích prodávána v paketu se speciální edicí chytrého telefonu motorola edge 30 fusion.

MOTOROLA, stylizované logo M, MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. LENOVO je ochranná známka společnosti Lenovo. Referenční číslo PANTONE a design PANTONE Chip jsou používány se souhlasem společnosti Pantone LLC na základě licence. © Pantone LLC, 2022. Qualcomm Snapdragon je produktem společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a/nebo jejích dceřiných firem. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated, registrované v USA a dalších zemích. Slovní značka a loga Bluetooth® jsou registrované ochranné známky ve vlastnictví společnosti Bluetooth SIG, Inc. a společnost Motorola veškeré tyto známky používá na základě licence. Google je ochranná známka společnosti Google, LLC. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. ©2022 Motorola Mobility LLC.

  1. Skutečná obnovovací frekvence může být nižší a bude se lišit v závislosti na omezeních a požadavcích aplikace/obsahu, nastavení režimu zařízení a dalších faktorech.
  2. Akumulátor musí být značně vybitý; rychlost nabíjení se v průběhu nabíjení snižuje. Veškerá tvrzení o výdrži akumulátoru jsou přibližná a vycházejí z průměrné hodnoty z uživatelského testu při nastaveném profilu smíšeného použití (zahrnuje používání i pohotovostní režim) v síti s optimálními podmínkami. Skutečný výkon akumulátoru se může lišit v závislosti na mnoha faktorech včetně intenzity signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu akumulátoru a způsobu používání. 

Společnosti Lenovo a Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globální technologická firma s obratem 70 miliard USD, která figuruje v žebříčku Fortune Global 500 a slouží zákazníkům na 180 trzích po celém světě. Zaměřuje se na odvážnou vizi poskytovat inteligentnější technologie pro všechny a vyvíjet technologie měnící svět, které každý den pohánějí (prostřednictvím zařízení a infrastruktury) a posilují (prostřednictvím řešení, služeb a softwaru) miliony zákazníků a společně vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost pro všechny a všude. Koncern Lenovo Group Holdings převzal společnost Motorola Mobility LLC v roce 2014. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností koncernu Lenovo a je zodpovědná za vývoj a výrobu všech mobilních telefonů a řešení značek Moto a Motorola. Více informací naleznete na https://www.lenovo.com nebo si přečtěte aktuální zprávy na portálech StoryHub a Motorola Global Blog.

Napsat komentář