Mediální vztahy a komunikaci v českém veřejném prostoru pro slovenské digitální studio GoodRequest nově zajišťuje agentura Pyxis. Ta s novým klientem spolupracuje od začátku měsíce. Kromě klasického PR se postará i o výseky aktivit v digitálním světě.

„V Pyxis si uvědomujeme, jak jde digitální svět dopředu a jeho vliv na společnost neustále roste. Vizí společnosti GoodRequest je mimo jiné tvořit smysluplný a zodpovědný digitální svět, což je něco, s čím se i u nás v agentuře ztotožňujeme. Proto máme z nové spolupráce radost a těšíme se, jak společně budeme tvořit lepší digitální prostředí v České republice. Partnerům z GoodRequest chceme pomoci značku etablovat na českém trhu, kde už nyní připravuje velmi zajímavé a velké projekty. Nebudeme pomáhat jen s klasickým PR, ale i dalšími komunikačními aktivitami,” uvádí CEO Pyxis Denisa Juna. GoodRequest tak přibyl k dalším klientům jako GLAMI, ESET nebo Fitshaker.

Právě rozvoj společnosti, online prostředí, ale důraz na kvalitu, efektivitu i stav planety je to, co je pro firmu GoodRequest stěžejní. „V GoodRequest děláme vždy to, co je pro naše klienty nejlepší, kvalitně a efektivně. Záleží nám na stavu společnosti i planety a chceme, aby se o našich aktivitách vědělo. Proto jsme si pro spolupráci vybrali Pyxis. Společně plánujeme rozvíjet naše mediální vztahy a publicitu, zároveň se budeme soustředit na působení v onlinu a oborových eventech,“ říká Tomáš Lodňan, CEO GoodRequest.

GoodRequest je digitální studio, které své služby poskytuje napříč Evropou i mimo ni. Je technologickým partnerem pro společnosti, které chtějí na trhu nabízet digitální řešení. Disponuje týmem s více než 100 členy a díky 10letým zkušenostem s UX, UI designem, vývojem a zájmem o dlouhodobá řešení dokáže nabídnout přidanou hodnotu všem klientům.

Ve svém portfoliu má například vývoj mobilní aplikace pro společnost Tatra banka, která získala ocenění v rámci TOP APP AWARD 2022 v kategorii Bankovnictví, nebo komplexní digitální řešení pro Fitshaker: největší online fitko s desítkami tisíc uživatelů a oceňovaným designem.

Napsat komentář