Dynabook Europe GmbH představuje dva nové notebooky řady Satellite Pro C: 14“ přístroj Satellite Pro C40-K a notebook Satellite Pro C50-K s displejem o úhlopříčce 15,6“.

Obě novinky jsou osazeny nejnovějšími procesory Intel® Core™ 12. generace a nabízí vysoký výkon a produktivitu v kombinaci s moderním designem, to vše za dostupnou cenu. Spolu s dříve představeným 13” Satellite Pro C30-K zahrnuje nyní tato řada kompletní nabídku notebooků pro potřeby SMB a vzdělávání.

„Rozšířením řady Satellite Pro C chceme ukázat, že lze nabídnout vysoce inovativní, vyspělé a designové produkty za dostupnou cenu,“ říká Damian Jaume, prezident společnosti Dynabook Europe GmbH. „Nové modely dokazují, že i zařízení základní řady mohou naplňovat řadu vysokých nároků, pokud jde o styl, výkon i další funkce, aniž by musela příliš zatěžovat rozpočet. Satellite C40-K a C50-K lze snadno zařadit do hybridních pracovních a studijních prostředí. Uživatelům zajistí vysokou produktivitu, skvělou konektivitu i zabezpečení.“

Navrženo pro mobilní využití a styl

Maximální mobilitu Satellite Pro C40-K a C50-K umožňuje jejich tenké a lehké šasi, které podtrhuje elegantní tmavomodré provedení. Notebook Satelite C40-K je tenký jen 18,75 mm a jeho hmotnost začíná podle provedení už na 1,36 kg. Větší C50-K je jen nepatrně silnější (18,95 mm) a váží od 1,52 kg. Povrch přístrojů, klávesnic i clickpadů je navíc ošetřen antibakteriální vrstvou, která zabraňuje ulpívání potenciálně škodlivých bakterií s účinností až 99,9 %¹. 

Výjimečný výkon a bohatá konektivita

Nové notebooky neslevují z vysokých nároků v oblasti výkonu ani konektivity, a to ani i přes jejich cenovou dostupnost. Nejnovější procesory Intel® Core™ 12. generace doplňuje operační paměť DDR4 3200 MHz o velikosti až 32 GB a PCIe SSD disky s kapacitou až 1 TB². Tento potenciál umožňuje zaměstnancům a studentům zvládat hladce i nejnáročnější úkoly a zajišťuje ideální podmínky pro plynulou práci odkudkoli. Notebooky jsou vybaveny 3článkovými 45Wh bateriemi, které zajišťují téměř osmihodinovou výdrž, takže uživatelé mohou v klidu pracovat i na místech bez možnosti připojení k elektrické síti³.

Satellite C40-K a C50-K byly navrženy také s ohledem na spolupráci a produktivitu. Víko jejich displeje lze otevřít až o 180 stupňů, takže uživatelé mohou snadno sdílet obsah a pracovat v týmu. Obě zařízení nabízejí řadu portů – od multifunkčního rozhraní USB 3.2 Type-C, které umožňuje nabíjení, přenos obrazu, připojení dalších zařízení i přenos dat, až po další tři porty USB 3.2 Type-A, které uživatelům usnadňují rychlé připojení dalších periferií. Dále je k dispozici rozhraní HDMI, konektor RJ45 a slot pro Micro SD kartu. Výkonné a stabilní připojení k bezdrátové síti zajišťuje adaptér WiFi 6 802.11 AX.

Nejnovější přírůstky řady Satellite Pro C nabízí navíc prémiové audiovizuální a konferenční nástroje pro práci i vzdálenou komunikaci. Antireflexní HD nebo FHD displej s tenkým rámečkem zajišťuje výbornou viditelnost za všech světelných podmínek. Webová HD kamera, stereo reproduktory a konektor pro sluchátka/mikrofon umožňují čisté spojení prostřednictvím videokonferencí, přičemž nástroje Realtek™ AI eliminují nežádoucí zvuky z pozadí jak pro uživatele, tak i pro vzdálené účastníky schůzky a zajišťují příjemný audiovizuální zážitek i v rušném prostředí.

Pokročilé funkce zabezpečení pro SMB a školy

Hrozby v oblasti kybernetické bezpečnosti se neustále vyvíjejí a mnoho podniků i vzdělávacích institucí hledá proto robustní a bezpečná koncová zařízení. Nové notebooky Satellite Pro C nabízí silné bezpečnostní funkce, jako například modul Trusted Platform Module (fTPM) 2.0 založený na firmwaru, který umožňuje šifrovat všechna data uložená v zařízení a minimalizuje tak riziko jejich úniku a zneužití dokonce i při ztrátě nebo krádeži přístroje.

Zabezpečení proti neoprávněnému přístupu posiluje dále volitelná integrovaná kamera s funkcí rozpoznání obličeje či biometrická čtečka otisků prstů. Větší jistotu s ohledem na zachování soukromí poskytuje posuvný kryt webové kamery a nebezpečí krádeže notebooku při práci na cestách snižuje vestavěný slot pro bezpečnostní zámek.

Notebooky Satellite Pro C40-K a C50-K jsou nyní k dispozici na evropském trhu.

Více o noteboocích Dynabook najdete na https://cz.dynabook.com/laptops/satellite-pro/.

¹Testováno podle japonských průmyslových standardů (Z 2801)
²V závislosti na modelu a konfiguraci
³Měřeno pomocí Mobile Mark™ 2018. Mobile Mark je ochrannou známkou Business Applications Performance Corporation

Sledujte nás online

Navštivte naše webové stránky, kde najdete technické údaje a nejnovější informace o produktech. Další informace naleznete na našem blogu. Nebo se s námi spojte na našich sociálních kanálech Twitter či LinkedIn.

O společnosti Dynabook Inc.

Již více než 30 let představují notebooky a technologie Toshiba standardy pro inovace, kvalitu a spolehlivost. Společnost Dynabook Inc., jejímž většinovým vlastníkem je nyní Sharp Corporation, pokračuje v této tradici poskytováním bohatých hodnot a služeb, které pomáhají našim partnerům a zákazníkům v dosahování jejich cílů.

Další informace naleznete na adrese https://cz.dynabook.com.

Napsat komentář

%d bloggers like this: