Společnost Canon představila komplexní program pro velkoformátové grafické tiskárny řady Colorado M, který zákazníkům umožňuje prodloužit záruku až na pět let.

Na všechny tiskárny řady Colorado M se vztahuje standardní záruka společnosti Canon, která platí po dobu dvou let od data instalace nebo do 20 000 m2 vytištěného výstupu, podle toho, co nastane dříve.[1]

Na výběr jsou dvě nové možnosti: rozšířená záruka na náhradní díly nebo rozšířená záruka na náhradní díly a tiskové hlavy. V případě rozšířené záruky na náhradní díly jsou zahrnuty všechny servisovatelné díly kromě tiskových hlav. Rozšířená záruka na náhradní díly a tiskové hlavy zahrnuje všechny výhody rozšířené záruky na náhradní díly a také plnou záruku na tiskové hlavy. Nový program rozšířené záruky dává zákazníkům na výběr krytí na tři, čtyři nebo pět let od data instalace a lze jej zakoupit v okamžiku nákupu zařízení nebo do tří měsíců od data instalace.[2]

V závislosti na požadavcích zákazníka lze volit z jedné ze tří možností rozšířené záruky náhradních dílů a tiskových hlav s možností dalšího navýšení podle toho, jak se firma rozrůstá. Základní varianta Prime je určena pro objemy tisku do 50 000 m2 po dobu pěti let, varianta Plus pokrývá objemy tisku do 100 000 m2 po dobu pěti let a varianta Pro je určena pro provozy produkující až 150 000 m2 po dobu pěti let.

Mathew Faulkner, ředitel marketingu a inovací skupiny pro velkoformátový tisk regionu EMEA společnosti Canon Europe, uvedl: „Úspěšné představení řady Colorado M, která nabízí škálovatelnost a možnost použití bílého inkoustu, vyvolalo na trhu skutečný rozruch a podstatně rozšířilo možnosti použití pro naše zákazníky. S touto rozšířenou zárukou si nyní naši zákazníci a partneři mohou být jisti, že je o údržbu postaráno díky plné záruce na potřebné díly a tiskové hlavy. Zákazníci mohou využívat výhod vysoké doby provozuschopnosti tiskárny a konzistentního tiskového výstupu a soustředit se na spokojenost odběratelů tisku a rozvoj svého podnikání.“

Nová modulární tiskárna řady Colorado M byla uvedena na trh na začátku tohoto roku a její spolehlivá konstrukce, která využívá plně automatizované piezoelektrické tiskové hlavy, zajišťuje vysokou provozuschopnost a nízké nároky na údržbu. Zavedením tohoto programu prodloužené záruky Canon dále zajišťuje výkonnost tiskáren a jejich dlouhodobou spolehlivost pro zákazníky.

Kromě standardního a rozšířeného záručního programu nabízí Canon také poprodejní servisní program proCARE, který poskytuje podporu na místě včetně dílů a práce. Smlouvy na program proCARE lze uzavřít na 36, 48 a 60 měsíců s možností prodloužení o 12 nebo 24 měsíců po skončení původní smlouvy. Další možnosti podpory zahrnují nadstandardní rychlou pomoc přímo na místě instalace a výměnu tiskových hlav.

Oceněná řada Canon Colorado M je jednotná, plně modulární platforma, kterou lze konfigurovat podle potřeb zákazníků a která roste spolu s jejich podnikáním díky snadnému upgradu přímo v terénu. Škálovatelná řada zahrnuje dva základní modely (M3 a M5), které nabízejí výběr výstupních rychlostí, s možností upgradu z jednoho modelu na druhý a s možností přidat funkci bílého inkoustu (M3W a M5W).

Řada Colorado M je navržena s ohledem na nízké celkové náklady na vlastnictví a rychlou návratnost investic, a to díky nejnižším provozním nákladům ve své kategorii, schopnosti vyrábět vysoce hodnotné aplikace a jedinečným možnostem modulárního upgradu.

Další informace o řadě Colorado M najdete zde: https://www.canon-europe.com/business/products/wide-format-printers/colorado-m-series/

O společnosti Canon Europe

Canon Europe je strategickou centrálou pro region EMEA společnosti Canon Inc., předního světového dodavatele technologií a služeb pro digitální zpracování obrazu. Canon působí přibližně ve 120 zemích, ve kterých zaměstnává zhruba 13,5 tisíce lidí. Na celosvětových příjmech společnosti se Canon Europe podílí přibližně jednou čtvrtinou.

Společnost Canon Inc. byla založena v roce 1937. Od té doby díky neustálým inovacím svých produktů a řešení stojí v oblasti zpracování obrazu na světové špičce. Neustále investuje do správných oblastí a využívá příležitostí k růstu – od fotoaparátů přes komerční tiskárny a firemní konzultační služby až po zdravotnické technologie.

Podniková filosofie společnosti Canon nese název Kyosei, což nejlépe vystihuje překlad „Společně žít a pracovat pro obecné blaho“. Společnost Canon Europe usiluje v rámci regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) o udržitelný růst podnikání se zaměřením na snižování vlastního dopadu na životní prostředí. Stejně tak dbá na to, aby tento dopad minimalizovali i její zákazníci při využívání produktů a služeb Canon.

Canon je průkopníkem, který přispívá ke zlepšování neustále se vyvíjejícího světa zobrazovací techniky. Svými technologiemi a inovativním duchem Canon posouvá hranice možného a pomáhá tak lidem podívat se na svět z nové perspektivy. Vnášíme do života kreativitu, snímek za snímkem. Protože jen pokud se dokážeme na svět správně podívat, můžeme jej změnit k lepšímu.

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon-europe.com a www.canon.cz.

Napsat komentář